مراکز پخش حوله پالتویی کلاه دار

حوله پالتویی کلاه دار یکی از انواع حوله هایی است که در کارخانه های تولید حوله در مناطق مختلفی وجود دارند با برندهای گوناگون تولید می‌شوند و از حوله پس از استحمام برای خشک کردن بدن در سنین مختلف استفاده می شود و به دلیل بافت ضخیم و مناسبی که دارد از یخ کردن بدن جلوگیری می کند، به خصوص برای کودکان استفاده از حوله های پالتویی که دارای کلاه هستند بسیار مناسب می باشد و باعث می شود که سر کودکان نیز گرم بماند. شرکت ما یکی از شرکت های پخش کننده این حوله ها می باشد که برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

مراکز پخش حوله پالتویی کلاه دار

آشنایی مختصر با حوله پالتویی کوتاه

آشنایی مختصر با حوله پالتویی کوتاه حوله پالتویی کوتاه، یکی از انواع حوله هایی است که در انواع مختلفی تولید می شود و دارای قد های گوناگون هستند و به دلیل قد کوتاهی که دارند موجب می‌شود در حمام امکان برخورد کردن با زمین را نداشته باشد و به هیچ عنوان کثیف نشود و این حوله های کوتاه بیشتر برای کودکان استفاده می شود تا بتوان راحت تر این حوله ها را برای آنها پوشاند و سریع‌تر آنها را خشک کرد. حوله های کوتاه برای حمل کردن نیز راحت تر هستند و جای کمتری می گیرند و برای افرادی که قد کوتاهی دارند نیز بسیار مناسب می باشد و می توانند از این حوله ها استفاده کنند مانند افرادی که به کوتوله معروف اند و هیکل بزرگی دارند ولی قد کوتاه آن ها موجب می شود که حوله های بزرگسالان را با قدی کوتاه خریداری کنند و طرح های گوناگون و تنوعی که دارند موحب شده همه بتوانند نیازشان را برطرف سازند.

حوله های پالتویی را با توجه به سایز های مختلف سن های گوناگون با توجه به اندازه و قد تولید می کنند و اگر برای شما پیش آمده باشد که برای خرید این حوله ها اقدام کرده باشید متوجه می‌شوید که سایز های بسیار مختلفی را دارند و مانند یک لباس دارای سایز بندی هستند. قد حوله های کوتاه تقریباً تا جای زانو می‌باشد و بعضی از آن ها دارای کلاه سرخود و برخی دیگر علاوه بر کلاه سرخود یک کلاه جداگانه نیز دارند که برای خشک کردن موهای سر پس از درآوردن حوله و پوشیدن لباس ها مناسب می باشد و از آنجایی که موهای سر دیر تر خشک می شوند، این کلاه برای گرم ماندن سر و خشک شدن بیشتر موها استفاده می شود.

از خصوصیات حوله پالتویی کودک چه می دانید؟

حوله ها برای تمامی سنین استفاده میشوند و تولید حوله پالتویی کودک باید با دقت بیشتری انجام شود زیرا کودکان ممکن است به بافت و نخ استفاده شده در تولید حوله حساسیت داشته باشند و به همین دلیل است که حوله ها را با استفاده از نخ های پنبه ای و ضد حساسیت و بسیار نرم تولید می کنند تا بدن کودکان اذیت نشود و دچار التهاب و یا جوش و خارش نگردد.

حوله های پالتویی کودک دارای آستین و کلاه سرخود می باشند تا بتوانند بدن کودک را به طور کامل بپوشاند و خشک کنند و در رنگ‌های مختلف دخترانه و پسرانه تولید می‌شوند که برای دختران با رنگ های روشن و برای پسران و رنگ‌های آبی و تیره بیشتر به فروش می‌رسند و حتی برخی از آنها دارای طرح های کودکانه بر روی حوله هستند که بیشتر انیمیشن های مورد علاقه کودکان این طرح ها را در بر می گیرد.

از آنجایی که بسیاری از کودکان با رفتن به حمام مشکل دارند استفاده از حوله هایی با طرح های بچه گانه می توانند اشتیاقی را در آنها به وجود بیاورند تا استحمام کنند و ذوق پوشیدن این حوله ها باعث می شود با حمام رفتن بیشتر رفیق شوند و بعضی از بچه ها که از اول تا آخر استحمام کردند گریه می‌کنند نیاز به تشویق دارند و خریدن یک حوله مناسب می‌تواند آنها را به رفتن به حمام تشویق کند.

شستشوی حوله های کودکان نیز بسیار مهم می باشد که آنها را با موادی بشوید که نرمی حوله را از بین نبرد و استفاده از مواد شوینده مخصوص موجب میشود که دچار حساسیت نشوند و بافت حوله ها حفظ شده و کیفیت حوله از بین نرود. حوله های پالتویی دارای یک کمربند نیز می باشند که پس از پوشیدن حوله بتوان با استفاده از آن حوله رو به طور کامل برای بدن فیکس کرد.

مختصری درباره فرآیند تولید حوله پالتویی

مختصری درباره فرآیند تولید حوله پالتویی  هر لباس و پوشاک که دارای سایز های مختلف می باشد با توجه به سایز افراد در سنین مختلف اندازه‌گیری می‌شود و یک حد متوسطی برای آن در نظر می گیرد که با توجه به آن به دوخت لباس می‌پردازند. فرآیند تولید حوله نیز به همین گونه است که با اندازه های مختلفی که بر اثر تحقیقات بر روی سنین مختلف به دست آمده است این حوله ها طراحی می شوند و برای بانوان و آقایان نیز دارای رنگ بندی های مختلفی هستند و دارای طرح های گوناگون نیز می باشند که افراد با سلیقه های مختلف بتوانند از آنها خریداری کنند.

حوله ها با استفاده از نخ های مختلفی تولید می شوند که در کارخانجات مختلف پس از طراحی نقش و طرح حوله و اندازه های آن، این حوله ها با استفاده از دستگاههای صنعتی دوخته می شوند و به صورتی هستند که برای لاغر ترین فرد و یا چاق ترین آن بتوان با استفاده از کمربند موجود بر روی حوله آن ها را تنظیم کرد و رطوبت بدن را خشک کرد. تیکه های مختلف حوله مانند استین ها و کمربند و یا کلاه توسط دستگاه های دوخت، دوخته می شوند و سپس به یکدیگر وصل شده و یک حوله را تولید میکنند.

تولید هر محصول نیاز به کنترل کیفی دارد و حوله ها نیز باید از نخ های با کیفیتی تولید شوند تا در طولانی مدت به توان از آنها استفاده کرد و بافت شان از بین نرود بنابراین استفاده از مواد اولیه بسیار مهم می باشد و جنس پارچه باید از نخ مرغوبی تولید شده باشد و حوله ها با ضخامت های مختلفی تولید می شوند که دارای قیمت های گوناگونی هستند و حوله پالتویی نخی یک وسیله مهم برای هر انسان می باشد که وسیله‌ای شخصی محسوب می شود.

ناگفته ها در مورد حوله پالتویی ضد حساسیت

حوله پالتویی ضد حساسیت با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید می‌شود که نخ های پنبه ای در تولید آنها بسیار موثر است و این نخها هیچ گونه حساسیتی را برای بدن انسان به وجود نمی آورند و برای افرادی که دچار بیماری‌های پوستی و یا حساسیت های مختلفی هستند بسیار مناسب می باشند. حتما توصیه می‌شود اگر بدن شما به نخ و بافت های گوناگون حساسیت دارد در هنگام خرید حوله بسیار دقت داشته باشید تا نوع ضد حساسیت آن را خریداری کنید.

یکی از موارد استفاده از حوله های پالتویی ضد حساسیت برای کودکان می باشد که به دلیل پوست نازک و حساس ای که دارند موجب است دارای التهابات پوستی بشوند و به همین دلیل است که اکثریت حوله های بچه گانه را از زنهای ضدحساسیت تولید می‌کنند و این حوله ها به دلیل استفاده از نخ های گران قیمت دارای قیمت بیشتری نسبت به حوله های دیگر هستند. همچنین در هنگام دوخت این حوله ها باید دقت داشته باشند که در مکان بسیار تمیز و استانداردی انجام شود و دستگاه های دوخت نیز ضدعفونی شوند و نخی که در دوخت حوله ها استفاده می شود باید بسیار مرغوب باشد.

مزیت های مهم حوله پالتویی نخی

مزیت های مهم حوله پالتویی نخی حوله های پالتویی نخی بدلیل جنس و کیفیت بسیار بالایی که دارند مقدار آب بیشتری را جذب می کنند و موجب می شوند پس از استحمام بدن سریعتر خشک شود و از بروز بیماری‌های نظیر سرماخوردگی جلوگیری می کند و همچنین پس از خشک کردن بدن و جذب رطوبت هیچ گونه بوی نامطبوعی نمی گیرد و مانند بقیه حوله ها دارای رنگ مصنوعی نمی باشند. رنگ طبیعی این حوزه ها موجب شده است مرغوبیت بیشتری داشته باشند و بتوان با مراقبت صحیح از آنها به مدت ۵ الی ۱۰ سال آنها را به طور سال نگهداری کرد.

از دیگر مزیت های این حوله ها سبک بودن آنها نیز اشاره کرد که به راحتی قابل حمل و نقل می باشند و می توانید آنها را در مسافرت و یا هر مکانی که می خواهید بروید به همراه خود دارید و با استفاده از حوله شخصی خود در هر مکانی که قرار دارید استحمام کنید و شادابی زیادی را به شما می بخشد. این هاله ها به دلیل رنگ طبیعی که دارند از هیچگونه رنگ شیمیایی و یا مواد حساسیت زا در تولید شان استفاده نمی شود و برای افراد مسن بسیار توصیه می شوند.

استفاده از یک حوله شخصی می تواند روحیه بیشتری را برای رفتن کودکان و یا بزرگسالان به حمام ایجاد کند و در فصل های سرد سال نیز بسیار مناسب می باشند. حوله های نخی بسیار نرم می باشند و هیچ آسیبی را به پوست انسان وارد نمی‌کنند. این حوله ها در رنگ ها و طرح های گوناگونی تولید می شوند که دارای سایز بندی های مختلفی هستند و با برندهای مختلفی به فروش می رسند.

کارخانجات مختلفی هستند که حوله ها را تولید می‌کنند و امروزه به دلیل گران شدن قیمت نخ و پارچه موجب بالا رفتن قیمت حوله ها نیز شده اند و در هنگام خرید باید دقت داشته باشید که با مبلغ بالایی که می پردازید بتوانید یک حوله با کیفیت را خریداری کنید بنابراین انتخاب محل خرید بسیار مهم می باشند و سعی کنید مکان های معتبری را برای خرید خود انجام دهید.

4 ویژگی قابل توجه حوله پالتویی پلنگی

یکی از انواع حوله هایی که تولید می‌شود با نام حوله پالتویی پلنگی وجود دارد که بر روی آن طرح و نقش پوست پلنگ موجود میباشد و بسیار زیبا و به رنگ‌های قهوه‌ای تیره و روشن تولید می‌شوند که طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده‌اند و این حوله ها ضخامت بالایی داشته و برخی از آنها دارای دو عدد جیب نیز بر روی خود می باشند و یک عدد کمربند برای فیکس کردن حوله بر روی بدن، همچنین برخی حوله ها نیز دارای دو عدد دمپایی هستند که پس از استحمام که پاها به طور کامل خشک نمی شوند با پوشیدن این دمپایی ها می توان رطوبت پا جذب شود.

ویژگی مهم این حوله ها زیبایی آنها می باشد و پلنگ که یکی از نشانه های مهم کشور است می تواند طرح ماندگاری بر روی انواع پوشاک و لوازم باشد که از این طرح برای تولید حوله نیز استفاده شده است. این حوله ها بسیار گرم می باشند و می توانید از نوع زنانه و مردانه آن خریداری کنید و در منزل آن ها را ست کنید و جنس مرغوب و کیفیت بالایی که این حوله ها دارند موجب شده بازار فروش خوبی پیدا کنند.

طرح پلنگی یکی از معروف ترین طرح های ایرانیان است و بر روی حوله توانسته جلوه بسیار بالایی داشته باشد و شرکت ما چندین سال است که به خرید و فروش انواع کالاها و پوشاک ها مشغول می‌باشد و در این چند سال توانسته تجربه های بسیاری را کسب کند و برای رضایت شما مشتریان عزیز بهترین شرایط را فراهم کند تا بتوانید خرید تان را انجام دهید و اگر به صورت مستقیم و اینترنتی خرید کنید که می توانید به سرعت بهتری را تجربه کنید و همین که وقت و هزینه خود را صرف خرید حضوری و رفتن به بازار نخواهد کرد.

حوله های پالتویی پلنگی یکی از زیباترین حوله هایی است که توسط شرکت ما به فروش می رسد و بازار فروش خوبی را در این چند سال داشته است و از جدیدترین طرح هایی می باشد که هر روزه بر جزئیات آن دقت بیشتری می شود تا بتوانند زیباترین طرح را بر روی حوله به دست بیاورند. ما حوله هایی را به دست مشتری می رسانیم که از بهترین نخ و بالاترین کیفیت تولید شده باشند و مرغوبیت اجناسمان را تضمین می کنیم و با یک بار خرید از مجموعه تجاری ما مشتری همیشگی ما می شوید.

قیمت انواع حوله پالتویی کلاه دار

قیمت انواع حوله پالتویی کلاه دار قیمت هر کالا و جنسی با توجه به شرایط بازار می‌تواند دارای نوسان باشد و هر روز با قیمت‌های مختلفی به فروش برسد اما ما سعی کرده‌ایم که این نوسانات را به حداقل ممکن برسانیم و قیمت حوله پالتویی را تا حد ممکن ثابت نگه داریم. خرید از شرکت ما به راحتی امکان پذیر است و شما میتوانید با مراجعه به سایت شرکت انواع حوله ها را مشاهده کنید و با توجه به نیازتان خرید خود را انجام دهید و همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن سفارش شما را به محل ثبت شده ارسال می کنند و مهمترین هدف شرکت که رضایت شما مشتریان عزیز می باشد را با فروش محصولات مرغوب بدست می آوریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما