لامپ مهتابی smd در بازار اروپا به 20 سال قبل بر می گردد

لامپ مهتابی smd فیلامنتی که در سال 2014 ثبت اختراع شدند، نوعی لامپ ال ای دی با مقاومت داخلی مشابه لامپ های رشته ای یا فلورسنت قدیمی هستند که به همین دلیل دارای سبک و طراحی کلاسیک قدیمی و درجه حرارت هستند.

اما این لامپ ها چیست؟

چطورکار می کنند؟

تفاوت لامپ های LED چیست؟

با بهره گیری از فناوری LED چه مزایایی می توان به دست آورد؟

در این مقاله در مورد تمام جنبه های این لامپ ها صحبت خواهیم کرد و همچنین به شما توصیه می کنم از کجا آنها را بخرید.

اول از همه، هر دو مدل توسط یک لامپ شیشه‌ای تشکیل شده‌اند، اما فقط در مدل دوم می‌توان دو یا چهار رشته از شیشه یا یاقوت کبود در حالی که زمانی از تنگستن ساخته شده بودند، را در یک موقعیت عمودی یافت که یادآور لامپ‌های قدیمی است.

در یک زمان، نور پراکنده تری در 360 درجه در داخل محیط ایجاد می کند.

لامپ

این میله‌ها با ضخامت حدود 0.5 میلی‌متر یا 1 میلی‌متر از تراشه‌های میکرو LED آبی یا قرمز زیادی تشکیل شده‌اند که در بالای لایه‌ای از رزین قرار می‌گیرند که رنگ نور ساطع شده را تعیین می‌کند.

یکی از اولین تفاوت ها در شیشه یافت می شود، در LED های رشته ای این شفاف است زیرا یک گاز رسانای گرما متشکل از هلیوم و نیتروژن در داخل آن قرار دارد، در حالی که در مدل های سنتی شیشه لامپ بیشتر به سمت سفید مات گرایش دارد.

این ویژگی برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد شیشه بیرونی یا مه آلود شدن آن ضروری است.

اما در لامپ های LED سنتی، LED ها در هواپیما قرار می گیرند و نور به یک نقطه هدایت می شود و پرتویی شبیه به مشعل ایجاد می کند.

از این توضیح می توان فهمید که تفاوت بین 2 مدل فقط در موقعیت LED ها است، در مورد مدل های رشته ای LED ها روی یک نخ وجود دارند در حالی که در مدل های سنتی در چندین سطح، این به طور قابل ملاحظه ای نوع انتشار نور را تغییر می دهد، که بنابراین می تواند جهت دارتر یا همگن باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.