قیمت فروش حوله تن پوش تک

قیمت حوله تن پوش تک که از مواد باکیفیت مانند نانو، بامبو، پنبه و کتان ساخته شده است بسیار گران هستند زیر از الیاف طبیعی تشکیل شدند و همین امر باعث شده است تا نسبت به سایر حوله ها مانند حوله هایی که از جنس نایلون و از مواد شیمیایی تشکیل شدند قیمت بیشتری داشته باشد.

نکته دوم در تعیین قیمت حوله تن پوش وزن حوله می باشد زیرا هرچه وزن حوله بیشتر باشد و اصطلاحاً سنگین تر باشد کیفیت آن نیز بیشتر است زیرا قدرت جذب بالایی دارد و همین امر موجب افزایش قیمت آن می‌گردد.

قیمت فروش حوله تن پوش تک

اسناد و مدارک لازم جهت صادرات حوله

اسناد و مدارک لازم جهت صادرات حوله صادرات حوله،مخصوصا حوله هایی از جنس نانو امروزه بسیار رواج پیدا کرده است و کشور ما ایران نیز از این موضوع دور نبوده و امروزه حجم انبوهی از این نوع حوله ها را به سایر کشورها مانند عراق و کانادا صادر می کند.

گل ها به طور کلی به دو دسته حوله تن پوش و حوله مهندسی تقسیم می‌شوند پل‌های متری کاربردی تر و پر فروش در هستند که علت آن حمل آسان آنها می باشد و بیشتر در فعالیت های ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بیشتر بخوانید: حوله تن پوش طاووس

حوله های صادراتی باید چند ویژگی داشته باشند که عبارتند از جنس عالی که نرم و لطیف باشد و پرز نگیرد، قدرت جذب آب بالایی داشته باشد، رنگ بندی زیبا و جذاب داشته باشد، طراحی آن مناسب و زیبا باشد به عنوان مثال دارای جیب باشد یا خیر و پس از شست و شو نرمی و لطافت خود را از دست ندهد.

برای صادرات مانند صادرات هر کالای دیگری به اسناد و مدارکی احتیاج داریم مانند کارت بازرگانی معتبر، مجوز صادرات، گواهی بهداشت، گواهی استاندارد و… که در صورت نداشتن هر یک از این مدارک نمی‌توانیم کالای مورد نظر مانند حوله را صادر کنیم.

راهنمای شست و شوی انواع حوله تن پوش

راهنمای شست و شوی انواع حوله تن پوش حوله قدیمی یا همان حوله تن پوش از مواد اولیه مانند پشم میکروفیبر بامبو پلی استر و… ساخته شده است که آب را جذب می کند و دارای ضخامت و وزن متفاوتی هستند.

حوله از وسایل بهداشتی شخصی می باشد که نگهداری و شستشوی آن از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا ممکن است باعث بیماری‌های پوستی و چشمی شود زیرا حوله از مکان های مناسب برای رشد و تکثیر انواع میکروب ها و قارچ ها می باشد.

بیشتر بخوانید: حوله لباسی بچه گانه

حوله ها را نباید در محیط های مرطوب و تاریک قرار بدهیم زیرا میکروب و قارچ ها در این مکان ها بسیار سریع رشد می کنند علاوه بر آن بهتر از حوله ها را با آب داغ و شوینده های مناسب شستشو دهید و بعد از آن در نور خورشید خشک کنیم و یا با استفاده از اتو، بخاری و یا شوفاژ آن را خشک کنیم.

اگر حوله بعد از مدتی بوی ناخوشایندی گرفت بهتر است آن را با آب داغ و مقداری سرکه بجوشانید و بعد از آن را با ماده شوینده بشویید تا بوی بد و نامطبوع دهان کاملا از بین برود علاوه بر آن از سرکه برای تثبیت رنگ حوزه‌ها نیز استفاده می کند بهتر است از نرم کننده ها برای شستشوی حوله ها استفاده نشود زیرا باعث می‌شود که با گذشت زمان لطافت و نرمی پله از بین برود و پوست را اذیت کند.

آشنایی با جنس‌های مختلف حوله تن پوش

آشنایی با جنس‌های مختلف حوله تن پوش حوله عرق گیر بیشتر در فعالیت‌های ورزشی از قبیل کوهنوردی پیاده روی و سایر ورزش های حرکتی مورد استفاده قرار می‌گیرد و از لوازم ضروری در رشته‌های ورزشی به شمار می‌آید.

حوله عرق گیر بهتر است ویژگی هایی داشته باشد تا بتوان از آن استفاده مفید کرد این قول‌ها بهتر از پارچه‌های نخی تولید شود تا پس از شستشو قابلیت و خشک شدن در کمترین زمان ممکن و داشته باشد و نکته دوم ابعاد حال می باشد که بهتر است ابعاد آن طوری باشد که حمل آن آسان شود.

امروزه تکنولوژی نانو و بسیار رواج پیدا کرده است و صنعت عرق گیر و حوله هم از این امر بی بهره نبوده و حوله های تولید شده است که تغییر دمای بدن را هنگام فعالیت های ورزشی کنترل می‌کند و از پوست در برابر تولید باکتری و اشعه های مضر خورشید مانند فرا بنفش محافظت می کند و همچنین مانع از بیماری‌های پوستی می‌شود حوزه‌های نان و بسیار سبک و لطیف می باشند چون در تولید آن از مواد شیمیایی استفاده نشده است.

گل ها مخصوصاً حوله های تن پوش از جنس های مختلفی تشکیل شده است مانند حوله با جنس پشم ارگانیک حوله با جنس بامبو حوله با جنس ابریشم و ساتن حوله با جنس میکرو فیبر با جنس نایلون و حوله با جنس پنبه.

حوله با پشم ارگانیک یعنی هر هایی که از پشم طبیعی مانند پشم گوسفند ساخته شده است که این نوع حال بسیار نرم و لطیف است و چروک نخواهد شد و چند از جمله طبیعی تشکیل شده است بسیار گرم می باشد ولی در کنار مزایای که برای این حال گفته شد از نکات منفی این حال این است که قدرت جذب پایینی دارد بنابراین زیاد کاربردی نمی باشد.

بیشتر بخوانید: حوله هتلی درجه یک

حوله هایی که از بامبو ساخته شده است از لطافت طبیعی ساخته شده پله هایی که از بامبو ساخته شد نیز انعطاف پذیری و لطافت بالایی دارند و مناسب افرادی است که پوست حساسی دارند این قالب بسیار سبکی دارد و از نکات منفی ناله ضخامت کم نمی باشد بنابراین طول عمر کوتاه تری نسبت به سایر حوله‌ها دارد.

حوله هایی که از ساتن ابریشم ساخته شدند بسیار ظریف و لطیف می باشد این حوزه ها همانطور که گفته شد بسیار ظریف است و ضخامت بسیار کمی دارد بنابراین قدرت جذب آب کمتری نیز خواهند داشت.

گلهایی که از تن به تشکیل شدن از بهترین حوزه‌هایی هستند که می‌توانیم از آن استفاده کنیم زیرا پنبه چند برابر وزن خودش می‌تواند آبگرد کند بنابراین قدرت جذب بالایی دارد علاوه بر آن این حوزه جنس بسیار لطیفی دارد و مناسب انواع پوست میباشد و پوست های حساس و همین نکته مثبت باعث شده است تا بین افراد بسیار محبوب باشد.

بازار پخش حوله تن پوش تک

بازار پخش حوله تن پوش تک حوله پالتویی در طرح و رنگ های متفاوتی وجود دارد که انتخاب هر یک از آنها بستگی به جنس و سلیقه شما دارد و حتی بعضی از افراد رنگ و مدل حوله هایشان را متناسب با دکوراسیون حمام خانه هایشان انتخاب می کنند به همین دلیل است که حوله ها تنوع رنگ بالایی دارد.

حوله ها پس از تولید در کارگاه ها و تولیدی ها به بازارهای خرید و فروش حوله فرستاده می شوند تا در آنجا در دسترس عموم مردم قرار بگیرند تا بتوانند حوله ها را به صورت تکی و یا حتی کلی خریداری کنند زیرا حوله از وسایل بهداشتی و ضروری انسان ها می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما