قیمت خرید حوله تن پوش طرح دار

حوله تن پوش دارای طرح های مختلف می باشد که به صورت ساده یا طرح دار در بازار عرضه می‌ شود و از کیفیت و ویژگی های بسیار خوبی برخوردار می‌ باشد و این عامل سبب شده تا این محصول نیز با نرخ های متفاوتی خرید و فروش گردد، قیمت حوله تن پوش طرح دار به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد به نحوی که خرید محصول به صورت مستقیم و در تعداد بالا می تواند به تفاوت قیمت آن و کاهش نرخ این محصول تاثیر گذارد و سبب شود تا از نرخ و قیمت مناسب برخوردار گردد.

قیمت خرید حوله تن پوش طرح دار

مشخصات حوله تن پوش خوب

مشخصات حوله تن پوش خوب حوله تن پوش با کیفیت همواره دارای طرفداران بسیار زیاد با بازار خرید و فروش خوب می‌ باشد و از آنجایی که این محصول برای مصارف بسیار زیاد مانند خشک کردن بدن بعد از حمام و یا شنا بسیار مناسب می باشد سبب شده تا از کیفیت بسیار خوبی در زمان تولید نیز برخوردار گردد.

حوله تن پوست که دارای ویژگی‌ های بسیار خوب می باشد از مشخصات زیادی برخوردار است که در این بخش از مقاله به مهمترین مشخصات آن اشاره خواهیم کرد.

 • یکی از مشخصاتی که حوله تن پوش خوب دارد تنوع بالا در طرح و رنگ آن می باشد و با طرح های مختلف و متفاوت که به سلیقه مصرف کننده نزدیک می باشد تولید گردیده و به فروش می رسد.
 • بهترین نمونه‌ های این محصول محصول از کیفیت بسیار خوب و قابل قبولی برخوردار می باشد و در بالاترین سطح کیفی و با استفاده از الیاف مرغوب و درجه یک تولید می گردد.
 • از طول عمر بسیار بالایی برخوردار می‌ باشد و برای سال های طولانی می توان از آن استفاده نمود.
 • این نمونه‌ ها دارای قدرت جذب بسیار بالایی می باشند و می توانند در کمترین زمان ممکن به خشک کردن بدن و موی سر کمک بسیار زیادی نمایند.
 • از الیاف طبیعی مانند الیاف های نخی و پنبه ای در تولید آنها استفاده می شود و سبب می گردد تا این نمونه ها ضد حساسیت بوده و باعث خارش یا قرمزی پوست و حساسیت‌ های مختلف در فرد نگردند.
 • دارای کیفیت بسیار خوبی در طراحی و تولید می باشند و در اختیار بازار فروش و خریداران قرار می گیرند.
 • مشخصه دیگری که این محصول دارد تنوع بالای آن است به نحوی که شامل انواع حوله های مختلف مانند حوله تن پوش مردانه، حوله تن پوش زنانه، حوله تن پوش گلبافت، حوله تن پوش ریز بافت، حوله تن پوش نانو و مدل های مختلف دیگر اشاره کرد.

نوع دوخت حوله تن پوش طرح دار

 نوع دوخت حوله تن پوش طرح دار اگر به طراحی و ظاهر حوله های تن پوش دقت کرده باشید متوجه خواهید شد که این نمونه‌ ها دارای ساختاری شبیه مانتو یا پالتو می باشند با این تفاوت که از الیاف حوله ای در تولید آنها استفاده شده است و فاقد زیپ یا دکمه می باشند، اما دارای شباهت بسیار زیادی به پالتو بوده و این ویژگی سبب شده تا به عنوان حوله تن پوش در بازار معرفی شوند.

نحوه دوخت حوله تن پوش طرح دار به نوع و مدل آن بستگی دارد زیرا این محصول خود دارای تنوع بسیار زیادی بوده و به صورت دکلته،‌ بندی، حوله بچه گانه، حوله تن پوش طرح دار مردانه، حوله طرح دار زنانه و غیره تولید می‌ شود که دارای سایز های مختلف و متفاوتی می باشند، بنابراین در زمان دوخت این محصول مهمترین و اصلی‌ ترین نکته ای که مد نظر قرار می‌ گیرد سایز آن می‌ باشد و واحد های تولید کننده نیز آنها را در سایزهای مختلف و استاندارد تولید می‌ کنند.

برای تولید این نمونه حوله ها ابتدا الیاف و پارچه های نخی یا حوله ای که برای دوخت محصول مناسب می باشد را خریداری می‌ کنند، سپس واحد های طراح و خیاط آن، با برش پارچه های مختلف طبق الگوهای از پیش طراحی شده آنها را در اندازه های مختلف و سایزهای گوناگون برش می دهند.

سپس بعد از برش حوله ها را توسط توسط دستگاه دوخت و با استفاده از نخ های همرنگ و مناسب به یکدیگر وصل کرده و توسط دستگاه های دوخت آنها را می دوزند، حوله های مذکور با استفاده از پارچه های طرح دار با طرح های مختلف و طرح های عروسکی، فانتزی، ابر و بادی و نمونه های گوناگون تولید می‌ شوند‌ و هر کدام دارای کیفیت و زیبایی های خاص و متفاوتی می باشند.

بررسی عوامل موثر بر قیمت حوله طرح دار

بررسی عوامل موثر بر قیمت حوله طرح دار اگر به قصد خرید حوله طرح دار به مرکز فروش آن مراجعه کرده باشید قطعاً متوجه خواهید شد که حوله های نامبرده دارای قیمت های مختلفی می باشند و عوامل بسیار زیادی وجود دارد که قیمت این محصول را تحت تأثیر قرار داده‌ اند، در این بخش از مقاله به بررسی عوامل مؤثر بر قیمت حوله های طرح دار می پردازیم.

 • یکی از عوامل مؤثر در قیمت گذاری این محصول، کیفیت حوله می باشد و اگر از الیاف طبیعی مانند الیاف نخی و طبیعی در بافت و تولید آنها استفاده شده باشد این محصول دارای قیمت بسیار بالا و مناسبی خواهد بود.
 • از طرفی ضخامت حوله نیز بر قیمت‌ گذاری آن مؤثر می باشد و با توجه به اینکه حوله های نامبرده در ضخامت های گوناگون تولید می‌ شوند هرکدام دارای قیمت های مختلفی خواهند بود.
 • نحوه خرید و سفارش نیز به عنوان یکی از فاکتورهای مؤثر در قیمت این محصول به شمار می‌ رود.
 • اما این روزها نوسانات و تورم حاکم بر بازار توانسته بر افزایش قیمت حوله و به ویژه قیمت الیاف و مواد اولیه برای تولید آن تاثیر گذارد و سبب شود تا این محصول خود با نرخ و قیمت های بالایی خرید و فروش گردد.
 • برای آنکه بتوانید به قیمت پایین و مناسب از حوله دست پیدا کنید بهتر است این محصول را مستقیماً از واحد تولید کننده یا فروشنده آن به صورت عمده خریداری کنید تا از پرداخت هزینه‌ های اضافی جلوگیری نمایید.

بازار عرضه حوله تن پوش طرح دار

بازار عرضه حوله تن پوش طرح دار در بازار عرضه حوله طرح دار انواع مختلفی از این محصول مانند حوله دستی طرح دار، حوله تن پوش و مدل های مختلف دیگری از این محصول وجود دارد که هر کدام دارای طرح های مختلف و متنوع با قیمت های گوناگونی می باشند.

بازار عرضه حوله تن پوش به عنوان مرکزی معتبر برای سفارش و خرید این محصول معرفی می‌ شود که زیباترین و خاص ترین مدل های آنها را با تنوع طرح و رنگ عرضه کرده و با روش‌ های مختلف حضوری و غیر حضوری به فروش می‌ رساند، عرضه و فروش حوله های نامبرده این امکان را به بسیاری از خریداران می دهد تا بتوانند آنها را با کیفیتی بسیار عالی و مناسب خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما