فروش ویژه حوله فشرده مسافرتی جدید

امروزه با توجه به تغییر شیوه ها و ماهیت مسافرت و گشت و گذار، به سبب به اشتراک گذاری تصاویر و تجربه های سفر یک فرد در شبکه های اجتماعی، نیازمند به همراه داشتن وسایل کاربردی و کم حجم زیادی در سفر هستیم تا بتوانیم یک مستند خوب از سفر تهیه کنیم. یک مسافر امروزه می خواهد از جاذبه های سفر خود جذب بیننده داشته باشد تا برای رشد کسب و کار خود که به طور حتم نیازمند تبلیغات آنلاین می باشد، استفاده نماید. شما عزیزان می توانید انواع حوله فشرده مسافرتی را به صورت حضوری و اینترنتی از ما بخواهید.

فروش ویژه حوله فشرده مسافرتی جدید

مهمترین ویژگی حوله های مسافرتی

مهمترین ویژگی حوله های مسافرتی امروزه در مسافرت ها چه برون مرزی و چه درون مرزی، وزن بار یکی از محدودیت های مهم هر فرد در سفر محسوب می شود. از این رو یک مسافر تلاش می کند از وسایلی در سفر استفاده کند که وزن کمتری دارند و جای کمتری در چمدان اشغال می کنند. از این رو، سفارش حوله فشرده مسافرتی برای سفر و استفاده در مکان های باز، استخرها و حمام و هتل و غیره بوده و کاربرد گسترده ای دارد.


بنابراین می توانید حدس بزنید که مهمترین ویژگی مورد توجه حوله مسافرتی، بسته بندی فشرده آن است که جای کمتری در چمدان بگیرد و به این دلیل، حوله فشرده جادویی نیز نامیده می شود از این رو مسافر می تواند وسایل بیشتری را در سفر با خود به همراه ببرد.


حوله های فشرده دارای بسته بندی های جذابی هستند و به شکل کودکانه، با طرح و رنگ های کودکانه یا برای بزرگسالان بسته بندی می شوند. این حوله ها به صورت سنتی، از نخ پنبه تهیه می شوند و به پوست آسیب های فیزیکی وارد نمی کنند.


این حوله ها بسیار نرم و لطیف هستند و برای حجم بسیار کم، از روش های وکیوم خاص برای فشرده کردن این حوله ها استفاده شده است. یعنی همان کاری که یک مسافر در سفرهای برون مرزی انجام می دهد و وسایل قابل وکیوم شدن خود را درون نایلون به روش خانگی، وکیوم کرده و با حداقل فضا، از امکانات خود در مسافرت به بهترین شکل ممکن بهره می برد.

قیمت حوله فشرده مسافرتی باکیفیت

قیمت حوله فشرده مسافرتی باکیفیت فاکتورهایی چون ظرافت، ضخامت، نرمی و لطافت حوله مهمترین شاخصه های کیفیت یک حوله هستند تا به پوست بدن آسیبی نرسانند و در عین حال رطوبت را به خوبی جذب کنند و صورت و بدن را خشک نمایند. همین مسئله بر قیمت این حوله ها نیز تاثیر گذار است. این حوله ها، یکبار مصرف بوده و زیست سازگار نیز هستند. یعنی پس از مدتی رهاسازی در طبیعت در صورت مدفون بودن تخریب و تجزیه می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.