فروش مستقیم حوله مردانه

خشک نمودن بدن، پس از استحمام و یا استفاده از استخر بسیار ضرورت دارد که استفاده از حوله این نياز را به خوبی رفع می نماید تا رطوبت و آب اضافه را به خود جذب نماید و بدن را خشک نماید. حوله ها از نظر جنس، رنگ، طرح و مدل و کاربرد، انواع مختلفی دارند. در ادامه این مطلب به مشخصات حوله مردانه با کیفیت و فروش مستقیم آن می پردازیم.

فروش مستقیم حوله مردانه

عوامل تاثیرگذار بروی کیفیت حوله مردانه

عوامل تاثیرگذار بروی کیفیت حوله مردانه اولین عاملی که تعیین کننده کیفیت حوله است، الیاف به کار رفته در تولید آن می باشد. بهترین نوع الیاف، نخ پنبه می باشد. البته نخ پنبه هم انواع مختلفی از نظر کیفی دارد و نوع مصنوعی آن نیز وجود دارد. هر چه طول الیاف بلندتر باشد باعث لطافت و دوام حوله می گردد.

الیاف پلی استر از دیگر موارد مورد استفاده در تولید حوله است که گاهی به صورت ترکیبی با نخ پنبه نیز در بازار وجود دارد. جنس پشم، بامبو، میکروفیبر نیز از دیگر انواع حوله می باشد.

از آن جایی که کاربرد اصلی حوله، جذب آب می باشد، بنابراین میزان آبگیری آن از مهمترین عوامل تاثیرگذار در کیفیت می باشد. در عین حال، علاوه بر آبگیری و جذب آب، خود حوله نیز به سرعت خشک می گردد. زیرا در غیر این صورت، حبس آب در تار و پود حوله موجب ایجاد بوی بد و یا زمینه رشد آلودگی های میکروبی و باکتریایی را فراهم می آورد.

عدم ایجاد حساسیت پوستی، نرمی و لطافت، ثبات رنگ و جنس پس از استفاده یا شستشو، وزن مناسب، عدم ایجاد پرز، طرح و مدل راحت و دوخت محکم از جمله عواملی هستند که در هنگام خرید حوله باید به آن توجه شود.

قیمت خرید حوله مردانه درجه۱

قیمت خرید حوله مردانه درجه۱ با توجه به عوامل ذکر شده در کیفیت حوله مردانه، قیمت خرید آن نیز متنوع خواهد بود. حوله مردانه اسپرت درجه 1 از جنس نخ پنبه با قدرت آبگیری بالا و وزن بالای ششصد گرم در هر متر مربع قیمت بالاتری نسبت به حوله های سبک و پلی استر خواهد داشت.

با سفارش حوله مردانه به طور مستقیم و تهیه آن از عرضه کنندگان معتبر، به قیمت مناسب تر و در عین حال جنس با کیفیت دست خواهید یافت؛ زیرا حذف واسطه منجر به کاهش قیمت فروش می گردد.

تشخیص حوله باکیفیت از روی ظاهر آن ممکن نیست چرا که نرم ترین حوله ها ممکن است پس از اولین استفاده زبر شود. به همین جهت اعتبار فروشنده اهمیت به سزایی دارد. فروشگاه اینترنتی معتبر به ارائه انواع حوله ها می پردازد که خریداران به راحتی و بی واسطه می توانند به ثبت سفارش بپردازند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما