فروش مستقیم حوله دستی دخترانه

فروش مستقیم حوله دستی دخترانه با قیمت هایی نازل و به صرفه انجام می شود. در خرید و فروش عمده و یا مستقیم همیشه قیمت ها کاهش می یابند. این دو روش خرید هزینه ها را برای شما به حد اقل می رسانند و با استفاده از این روش ها می توانید حوله های مورد نیاز را با قیمت هایی زیر قیمت تعیین شده در بازار تهیه کنید. این محصولات کاربردی در بهترین کارخانه جات موجود در کشور ما تولید می شوند و در سر تا سر کشور برای فروش به مشتریان ارائه می گردند.

 

۳ مورد از مزایای حوله دستی طرح دار

۳ مورد از مزایای حوله دستی طرح دار

۳ مورد از مزایای حوله دستی طرح دار را در زیر می خوانید. توجه داشته باشید که این مزیت های مهم سبب شده اند که استفاده از حوله های این مرکز پخش و فروش در سال های اخیر بیش تر شود و مشتریان بیش تری برای خرید هر یک از مدل های این محصولات ترغیب شوند:

 1. این حوله ها برای پوست حساس دست شما آسیبی به همراه نداشته و الیاف استفاده شده در ساخت و تولید آن ها همگی ضد حساسیت می باشند. آن ها را در کارخانه های تولیدی به صورت تخصصی می سازند و در دسترس مشتریان عزیز قرار می دهند. هر یک از مشتریان خود شاهد کیفیت بی نظیر این اقلام در طول مصرفشان می باشند.
 2. انواع حوله های دستی با کیفیت ایرانی طرح های زیبایی دارند و شکل ظاهری مناسب این محصولات نیز یک حسن اساسی در آن ها به شمار می رود که سبب جلب توجه مشتریان به این محصولات کاربردی گردیده است. به همین خاطر نیز مردم آن ها را برای اتاق میهمانان خود استفاده می کنند. کاربرد های بسیار زیاد این حوله ها نیاز به تولیدشان را هر روز بیش تر می کند.
 3. یکی از مهم ترین مزیت های این حوله های درجه یک مقاوم بودن جنس پارچه هایشان است. این حوله ها اصلا آسیب پذیر نمی باشند و آسیبی به بافت آن ها در اثر استفاده طولانی مدت وارد نمی شود. به همین خاطر نیز مردم خرید آن ها را بر دیگر مدل های حوله تولید شده در ایران ترجیح می دهند. به شما توصیه می کنیم که این مدل حوله های زیبا و با کیفیت را برای استفاده طولانی مدت در منزل خود خریداری کنید و منزل خود را تا مدت ها از خرید حوله بی نیاز کنید.

حوله دستی دخترانه عروسکی چه مشخصاتی دارد؟

حوله دستی دخترانه عروسکی چه مشخصاتی دارد؟

حوله دستی دخترانه عروسکی چه مشخصاتی دارد؟ این حوله ها دارای مشخصه های زیر می باشند:

 1. انواع این حوله های مرغوب و زیبا سایز بندی مختلفی دارند. ابعاد آن ها را به اندازه های مختلفی برش زده و آماده می کنند و به همین خاطر نیز مردم آن ها را برای مصارف متعدد خود خریداری می کنند. هر یک از آن ها برای گروه های سنی مختلفی مناسب هستند. ابعاد خیلی کوچک این مدل حوله ها را برای کودکان خریداری می کنند. این حوله ها را در کیف بچه ها می گذارند تا در مهد کودک و مدرسه نیز از این محصولات برای تمیز کردن دست و صورت و خشک کردن رطوبت موجود استفاده کنند.
 2. این حوله ها برای مصارف هتلی نیز خریداری می شوند و آن ها را به نام حوله هتلی نیز می شناسند. این مدل حوله با کیفیت را برای میهمانان حاضر در هتل آماده کرده و در دسترس آن ها قرار می دهند. در برخی از بیمارستان های لوکس نیز از این حوله ها برای بیماران استفاده می کنند و در هر اتاق یکی از این محصولات را برای بیماران قرار می دهند. به این ترتیب می توان نتیجه گرفت که کاربرد این مدل حوله ها تنها به مصارف خانگی محدود نمی شود و از آن ها در مکان های بسیاری استفاده می شود.
 3. محصولات مخصوص به نوزاد و سیسمونی اغلب باید ویژگی های خاصی داشته باشند. الیاف پارچه ای و حوله ای استفاده شده در سیسمونی نوزاد باید جنس لطیفی داشته باشند که برای پوست حساس بچه های تازه متولد شده مناسب باشند. این مدل حوله ها نیز از این ویژگی مهم برخوردار می باشند و به همین خاطر افراد از آن ها به دلیل لطافت بالایی که دارند برای سیسمونی فرزندان خود استفاده کرده و آن ها را به میزان بالایی در این موارد خریداری می کنند.

باکیفیت ترین انواع حوله دستی ضد حساسیت کدامند؟

باکیفیت ترین انواع حوله دستی ضد حساسیت کدامند؟

باکیفیت ترین انواع حوله دستی ضد حساسیت کدامند؟ بدون شک این برند معتبر ایرانی بهترین مدل های حوله دستی را تولید کرده و در دسترس مشتریان قرار می دهد و به همین خاطر نیز مشتریان بسیار زیادی در همه کشور ما دارد. شما می توانید خرید خود از این حوله ها را در زمان بسیار کوتاهی از این کمپانی انجام دهید. سهولت در امر خرید سبب جلب رضایت بسیاری از مشتریان از این کمپانی تولیدی شده است.

اما دلایل مختلفی وجود دارند که سبب شده است کیفیت این مدل حوله ها در بین حوله های موجود در بازار در بالاترین سطح قرار بگیرد و در بین مشتریان محبوب شوند. یکی از مهم ترین دلایلی که مردم از خرید این اقلام کاربردی استقبال کرده اند عدم پرزدهی این حوله ها است. اگر این حوله ها را در منزل خود داشته باشید دیگر نگران آلودگی بخش های مختلف لباس و بدن خود نخواهید بود. برخی از حوله ها پرز بسیار زیادی دارند و این الیاف را که به صورت گلوله های پنبه ای هستند به البسه شما منتقل می کنند و یا آثاری از این الیاف بر روی دست و صورت شما بر جای می گذارند.

به همین خاطر نیز استفاده از آن ها مطلوب نمی باشد. برای خرید باید جنس حوله ها را از این نظر نیز بررسی کنید. پرز دهی و یا عدم پرز دهی حوله ها با دست کشیدن بر روی آن ها مشخص می شود. در صورتی که به سطح آن ها دست بکشید و یا تکه ای از حوله را به لباس خود تماس دهید نباید هیچ نخ و الیاف اضافه ای از آن به بدن و لباس شما بچسبد. به این ترتیب می توانید نتیجه بگیرید که حوله مورد نظر شما کیفیت مطلوب را دارد.

شاخصه های بارز حوله دستی فانتزی

شاخصه های بارز حوله دستی فانتزی را در این بخش مورد بررسی قرار می دهیم و هر یک را به صورت مجزا شرح می دهیم. هر یک از این شاخصه ها سبب رونق و توسعه کسب و کار این مرکز تولیدی شده است و محصولات آن ها را در بین مردم و مشتریان محبوب تر کرده است. در حین خرید هر یک از مدل های این حوله ها برای دست یابی به مدل های اصل و مرغوب این محصولات باید حتما این مشخصه ها را مد نظر قرار دهید.

 1. انواع حوله ارائه شده در این کمپانی طرح های زیبایی دارند که توجه دختر خانم ها را به خود جلب می کنند. برخی از مدل های این حوله های شیک و کاربردی طرح های کارتونی زیبایی دارند که از شخصیت های کارتونی مخصوص به دختران برگرفته شده است. از جمله آن ها می توان به حوله های زیبای السا و آنا اشاره کرد که یک ست زیبا برای خواهران می باشد.
 2. برخی از حوله های دستی مدل های ساده ای دارند و طراحی ای بر روی آن ها وجود ندارد. مدل های ساده حوله نیز مشتریان خاص خود را دارند. برخی از آن ها رنگ بندی داشته و برخی از آن ها تک رنگ می باشند.
 3. حوله زیبای دستی فانتزی جنس بسیار استانداردی دارند که در برابر شست و شوی مداوم تغییر نکرده و کیفیت این محصولات را تحت تاثیر قرار نمی دهد. در صورتی که به صورت مداوم از یک حوله استفاده کنید باید هر چند روز یک بار نیز برای شست و شوی آن اقدام نمایید. در این صورت اگر حوله انتخابی شما کیفیت مطلوب را نداشته باشد در زمان کوتاهی از بین می رود و ریشه ریشه و پرز پرز می شود و یا سطح آن نازک شده و به مرور پاره خواهد شد. پس در حین خرید حوله که یک کالای مصرفی در هر خانه ای به شمار می رود نهایت دقت را به جنس این محصولات داشته باشید.

۵ ویژگی مهم حوله دستی نخی

۵ ویژگی مهم حوله دستی نخی

۵ ویژگی مهم حوله دستی نخی را در زیر مشاهده می کنید:

 1. این مدل حوله های نخی برای استفاده در مسافرت ها کارایی دارند و سبب سهولت رعایت نکات بهداشتی در سفر های شما می شوند. به همین خاطر نیز توصیه می کنیم آن ها را برای مصارف خود خریداری کنید.
 2. این حوله ها را برای دست های خشک و ملتهب نیز می توان استفاده کرد. جنس لطیف حوله برای پوست های حساس بسیار مناسب می باشد.
 3. یک ویژگی اساسی در ساخت این حوله ها ایجاد حاشیه هایی در اطراف این الیاف می باشد که از ریش ریش شدن و نخ کش شدن حوله ها پیشگیری می کند و کیفیت آن ها را در طولانی مدت حفظ می کند.
 4. انواع حوله های دستی ضخامت بالایی دارند و به سادگی پاره نمی شوند و به همین خاطر نیز استفاده از آن ها کار بسیار ساده ای است.
 5. شست و شوی این حوله ها نیز بسیار آسان خواهد بود. شما می توانید این مدل حوله ها را در زمان کوتاهی با ساده ترین روش های شست و شو و مواد شوینده مختلف نظافت کنید. شست و شوی این محصولات در ماشین های لباسشویی نیز مقدور و میسر می باشد.

اطلاعاتی درباره حوله دستی ریز بافت

اطلاعاتی درباره حوله دستی ریز بافت

اطلاعاتی درباره حوله دستی ریز بافت را در این بخش مورد ارزیابی قرار می دهیم. انواع حوله دستی با کیفیت به روش های مختلفی بافته می شود و بافت آن ها به شکل های مختلفی انجام می شود. برخی از آن ها ریز بافت می باشند و به همین خاطر استحکام بیش تری دارند. جنس مدل های حوله ریز بافت همیشه بیش تر است. تار و پود این حوله ها استحکام بیش تری دارد. این مدل حوله های دستی با کیفیت را برای رعایت بیش تر نکات بهداشتی در منزل به کار می برند و با استفاده از آن ها صورت و دست های خود را از بیماری های پوستی در امان نگه می دارند.

برخی از این حوله ها را به صورت ست به مشتریان ارائه می دهند. در این ست ها یک حوله زیبای مخصوص به حمام که در مدل تن پوش طراحی شده است، در کنار چند سایز حوله دست و صورت ارائه می شود. در کنار آن ها یک حوله بزرگ تر را نیز برای حمام ارائه می دهند که بسیار زیبا و لطیف است و برای خشک کردن بدن استفاده می شود. برخی از ست های این حوله ها نیز برای کودک و نوزاد طراحی شده است و از هر یک از آن ها برای بخش هایی از بدن بچه استفاده می کنند.

تولید کنندگان حوله دستی دخترانه

تولید کنندگان حوله دستی دخترانه

تولید کنندگان حوله دستی دخترانه در کشور ما تجارتی پر سود داشته و هر روز میزان بیش تری از این حوله ها را در اختیار مشتریان قرار می دهند. این مرکز تولیدی این روز ها با افزایش تقاضا از سوی مشتریان خود رو به رو شده است. هر یک از مشتریان این مدل محصولات کاربردی را برای مصارف خاصی تهیه کرده و از آن ها بهترین استفاده ها را انجام می دهند. حوله دستی طرح دار زیبایی خاصی دارد و رنگ بندی این محصولات نیز متنوع می باشد.

انواع این حوله ها همیشه مورد پسند کودکان بوده اند و از آن ها بسیار استقبال کرده اند. به همین خاطر نیز به شما توصیه می کنیم که از این حوله ها برای فرزند خود استفاده کنید. حوله دستی عروسکی مدل های متنوعی دارد. در صورتی که خرید خود از این مرکز پخش و فروش حوله را به صورت عمده انجام دهید بدون شک قیمت این اقلام برای شما کاهش یافته و کم تر می شود.

به این ترتیب در هزینه های شما به شدت صرفه جویی خواهد شد. حوله دستی ضد حساسیت در این مرکز فروش در یک فرصت ویژه با هزینه های کم تری ارائه می شود. این محصول با قیمت درب کارخانه به دست مشتریان عزیز می رسد و از این رو خرید آن ها برای شما سود بالایی به همراه دارد. بهتر است که همه حوله های مورد نیاز در منزل خود را از این کمپانی تهیه کنید.

حوله دستی فانتزی یکی از بهترین تولیدات کشور ما می باشد. حوله دستی نخی الیافی طبیعی دارد و به همین خاطر نیز در بین محصولات متنوع این کمپانی از فروش بیش تری برخوردار بوده است. تولید حوله دستی ایرانی با روش های به خصوصی انجام می شود. حوله دستی ریز بافت در کارخانه های مدرن امروزی به صورت استاندارد تولید شده و ارائه می گردد. شما می توانید هر یک از انواع این محصولات با کیفیت را در زمان کوتاهی خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما