فروش عمده حوله دستی باکیفیت

حوله دستی با کیفیت و مرغوب در فروش عمده آن به خریداران ارائه می‌شود و مشتریانی که قصد تهیه این محصول را دارند می‌توانند با فروشنده آن ارتباط برقرار نموده و نسبت به خرید این محصول برای خود اقدام کنند تا به این شکل بهترین حوله دستی را که ابعاد استاندارد و کیفیت بسیار بالایی از نظر الیاف به کار رفته در آن دارد با قیمت ارزان تهیه نمایند و در فروش عمده حوله دستی آن را ارزان تهیه کرده و صادرکننده این محصول به کشورهای منطقه باشند.

فروش عمده حوله دستی باکیفیت

بررسی کیفی انواع حوله های دستی

بررسی کیفی انواع حوله های دستی انواع حوله دستی به دلیل این که برای خشک کردن صورت و دست مورد استفاده قرار می گیرند باید از قدرت جذب فوق العاده ای برخوردار باشند تا بتوانند در کمترین زمان آب روی پوست دست و صورت را جذب نمایند و به این ترتیب این محصول باید از الیاف پنبه ای ساخته شود چون تهیه آن از الیاف پلی استر باعث جذب رطوبت نخواهد شد بنابراین شاهد وجود تنوع زیادی از این محصول هستیم.

بهترین حوله دستی از الیاف پنبه ای ساخته شده که می تواند به سرعت آب دست و صورت را به خود جذب کند و به این ترتیب به دلیل ساخته شدن از الیاف طبیعی برای پوست بسیار مناسب نیز خواهد بود اما با اضافه کردن الیاف پلی استر به این محصول قدرت جذب آب آن کاهش می دهد ولی در عوض در صورت به کار بردن مقدار محدودی از این الیاف می‌تواند استحکام و ماندگاری حوله های دستی را به مقدار زیادی افزایش داد.

کیفیت این حوله به طور مستقیم مرتبط با الیاف آن است و از نظر سایز حوله دستی بین آنها تفاوت چندانی وجود ندارد و رایج‌ترین آنها حوله دستی با ابعاد ۴۰*۴۰ سانتی متر می باشد همچنین نمونه‌های دیگر نیز با ابعاد ۴۵*۴۵ و نهایتا ۵۵*۵۵ سانتی متر وجود دارند که کیفیت هر یک از این حوله ها به نوع الیاف به کار رفته در تار و پود آنها وابسته است و همان طور که گفته شد استفاده از الیاف پنبه ای در این حوله ها و ضخامت زیاد آنها می‌تواند آنها را به عنوان یک حوله دستی مرغوب معرفی کند.

عوامل تاثیر گذار بر خرید حوله دستی

عوامل تاثیر گذار بر خرید حوله دستی عوامل زیادی وجود دارند که می‌توانند بر خرید حوله دستی تأثیر بگذارند و تعیین کننده قیمت این محصول نیز باشند یا بر کیفیت آن از نظر لطافت و نرمی تاثیرگذار باشند در هر صورت کسانی که خریدار حواله در تعداد بالا هستند قبل از هر چیز باید ابعاد مناسب این حوله را تهیه کنند.

همان طور که گفته شد ابعاد ۴۰*۴۰ سانتی متر یکی از رایج‌ترین شکل های خرید این محصول می باشد همچنین در خرید تعداد بالا، این حوله ها با قیمت ارزان تری ارائه می شوند علاوه بر این وجود طرح و نقش این محصولات می تواند بر خرید آنها تاثیر بگذارد.

حوله های ساده نسبت به حوله های گلدار و طرح برجسته از قیمت ارزان تری برخوردارند ولی با توجه به کاربرد این حوله ها جهت خشک کردن دست و صورت معمولا از نمونه های طرح دار و زیبای این محصول استفاده می‌شود و خرده‌فروشی آنها بیشتر صورت گرفته و صادرات آنها به بازارهای مختلف مناسب‌تر خواهد بود.

از دیگر عوامل تاثیرگذار در خرید این محصول می‌توان به درصد الیاف پلی استر موجود در آن اشاره کرد که هر چه این درصد بیشتر باشد کیفیت آن کاهش یافته و قیمت محصول نیز طبیعتاً باید پایین تر باشد.

بهترین جنس برای تولید حوله دستی

بهترین جنس برای تولید حوله دستی حوله دستی محصولی است که به عنوان یک کالای شخصی از آن استفاده می‌شود و هر فرد برای خود حوله دستی مخصوص را دارد و استفاده از حوله های دستی برای مصارف عمومی توصیه نمی‌شود بنابراین با توجه به اهمیت حوله همه ترجیح می‌دهند که بهترین این محصول را برای خود تهیه کنند و بهترین این حوله از الیاف طبیعی ساخته شده است.

همه خصوصیات حوله ناشی از همین الیاف تار و پود است و انتخاب حوله رابطه مستقیمی با کیفیت تار و پود مورد استفاده در آن دارد و هر چه از الیاف مناسب تر در بافت این حوله استفاده شود کیفیت آن بالاتر خواهد رفت.

بهترین جنس برای تولید حوله های دستی الیاف پنبه است و استفاده از الیاف پنبه ای کمک می کند تا قابلیت جذب آب زیادی داشته باشد یعنی بتواند آب را به مقدار زیاد به خود جذب کند بنابراین برای تهیه بهترین این حوله ها باید محصولی را خریداری کرد که به طور کامل از الیاف پنبه ساخته شده باشد و نمونه های تهیه شده از الیاف پلی استر هر چند دوام زیادی دارند اما کمترین میزان جذب آب را دارا بوده و عملاً گزینه مناسبی برای استفاده نیستند.

طبق آنچه گفته شد توجه به جنس حوله ها بسیار مهم است و بهترین این محصولات به طور خاص از الیاف پنبه که بیشترین میزان جذب آب را در بین الیاف طبیعی و مصنوعی دارند ساخته شده اند و لطافت و نرمی آنها نیز بسیار زیاد است.

قیمت خرید حوله دستی باکیفیت

قیمت خرید حوله دستی باکیفیت حوله دستی باکیفیت از قیمت خرید بسیار مناسبی به شرط سفارش مستقیم از تولیدکننده آن برخوردار است و چنانچه تهیه این حوله در تعداد بالا باشد و می خواهید از با نرخ پایین‌تری آن را برای خود به دست آورید مستقیماً آن را از تولیدکننده این محصول خریداری کنید تا به این صورت برای هر عدد از این حوله کمترین مبلغ و پرداخت هزینه راه داشته باشید.

شما برای اطلاع از قیمت این محصول می توانید از همین سایت استفاده کنید و از راه‌های ارتباطی گوناگونی که توسط فروشنده این محصول در آن قرار داده شده است برای خرید استفاده نمایید؛ خریداران می توانند با شماره تلفن های درج شده در همین سایت تماس بگیرند و کلیه اطلاعات در مورد حوله را برای خود به دست آورند و به این شکل در حداقل زمان این حوله باکیفیت را سفارش دهند.

استعلام قیمت از طریق فضای مجازی و شبکه های اجتماعی نیز برای بازرگانان فراهم شده است و آنها می‌توانند از این طریق قیمت روز این حوله را استعلام کنند و سفارش برای خود انجام دهند و به این ترتیب انواع حوله دستی از جمله حوله دستی زنانه یا حوله دستی دخترانه را که از زیباترین های آن و سایر نمونه های آن را در رنگ های مختلف از جمله حوله دستی طوسی و دهها رنگ دیگر برای خود سفارش داده و با دانش کافی از قیمت خرید آنها تعداد مورد نظر خود را درخواست نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما