فروش بی واسطه حوله تن پوش مردانه

حوله تن پوش مردانه درجه یک از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه تهیه می شود و محصولی اعلا است که به خوبی می تواند رطوبت بدن را به خود جذب نماید بدون این که باعث حساسیت بدن شود و از کارایی فوق العاده ای برخوردار است، این محصول در طرح های مختلف و رنگ های متنوعی تولید می گردد و در ابعاد مختلفی تولید می شود. فروش حوله تن پوش مردانه به صورت مستقیم را مراکز فروش معتبر بر عهده دارند و خرید از آنها با قیمتی تولیدی انجام می گیرد.فروش بی واسطه حوله تن پوش مردانه

معرفی انواع حوله از نظر سایز

معرفی انواع حوله از نظر سایز

حوله در سایزهای مختلفی تولید می شود که هر کدام از سایز ها را با یک علامت اختصاری مشخص می نمایند و معمولا سایز کوچک را با علامت M نشان می دهند که این حوله از نظر قواره و بلندی و طول و عرض قواره ای کوچک تر دارد و بین ۱۱۰ سانت تا ۱۲۰ سانت می باشد.

حوله نیمه متوسط و متوسط که بین ۱۲۰ تا ۱۳۵ سانت ابعاد و اندازه آن می باشد با علامت XL علامت گذاری و مشخص می شود که مشتری با توجه به قد و اندازه خود بهترین سایز را می تواند انتخاب نمایند.

حوله تن پوش سایز بزرگ بین ۱۳۵ تا ۱۶۵ ارائه می گردد که با علامت XXL و XXXL مشخص می شود که هر کدام مشتریان خاص خود را دارند و مشتری با توجه به قد و اندازه خود بهترین اندازه را انتخاب می نماید.

بنابراین به دلیل این که این انواع حوله در سایز های مختلفی تولید می گردد مشتری می تواند بهترین اندازه را انتخاب نمایید و از کیفیت برتر آن بهره مند گردد، انواع حوله با کیفیت تنوع بالایی در اندازه و رنگ دارد و مشتری می تواند بهترین نوع آن را مطابق با سلیقه خود خریداری کند.

این سایز و اندازه ای که گفته شد تنها برای حوله تن پوش می باشد ولی به طور کلی تمام حوله در انواع مختلف در سایز های کوچک و بزرگ و متوسط ارائه می شود که مشتری هنگام خرید با توجه به نیاز خود باید بهترین سایز را انتخاب نماید.

آشنایی با مراحل تولید حوله جیبی

آشنایی با مراحل تولید حوله جیبی

حوله جیبی انواع مختلفی دارد که در تولید انواع ای محصول بهترین مواد اولیه را به کار می برند و برای تولید حوله اعلا و با کیفیت جیبی در مرحله اولیه از آنجایی که از آن برای پاک کردن دست و صورت استفاده می شود بهترین مواد اولیه و جنس را به کار می برند و معمولا از نخ و الیاف های طبیعی استفاده می گردد.

مرحله دوم بافت این الیاف و نخ می باشد که توسط دستگاه های مدرن و مجهز انجام می گیرد به گونه ای که این محصول هیچ گونه پرز دهی ندارد و بسیار نرم و لطیف می باشد.

مرحله سوم طرح و نقش هایی است که بر این نوع حوله ارائه می گردد و در تهیه آن نقش های به روز و زیبایی را به کار می برند، حوله جیبی را می توان یکی از بهترین و شیک ترین نوع حوله دانست که از کارایی فوق العاده ای برخوردار می باشد و محصولی سبک و نرم و خوش نقش می باشد که در رنگ های مختلفی تولید می شود.

حوله جیبی اعلا و مرغوب بسیار سبک و کم وزن می باشد به گونه ای که می توان آن را در مکان های مختلف با خود حمل نمود و از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار می باشد و هیچ گونه حساسیتی را ایجاد نمی کند و جز حوله های محبوب و پر فروش محسوب می شود.

بررسی کیفی حوله تن پوش مردانه

بررسی کیفی حوله تن پوش مردانه

حوله تن پوش مردانه مرغوب کیفیت بالایی دارد و از ماندگاری بالایی برخوردار است، جنس این محصول از بهترین الیاف و نخ انتخاب می شود به نحوی که از ثبات رنگی برخوردار می باشد و با استفاده از آن و در مقابل رطوبت کارایی و کیفیت خود را از دست نمی دهد البته باید توجه داشت که از این محصول به خوبی استفاده و مراقبت نمود تا کارایی و دوام واقعی خود را به خوبی نشان دهد.

این نوع حوله از الیاف درجه یک و نخ های طبیعی تهیه می گردد و در مواجهه با رطوبت و گذشت زمان حالت خشن و زبری به خود نمی گیرد و محصولی بسیار نرم و لطیف می باشد که نه تنها ایجاد حساسیت نمی کند بلکه هیچ گونه فشاری را به بدن وارد نمی کند و استفاده از آن حمام را لذت بخش می نماید.

حوله تن پوش مردانه از قدرت جذب رطوبت بالایی برخوردار است و رطوبت را به خوبی به خود جذب می نماید و کیفیت و مرغوبیت بالایی دارد و در رنگ های متنوعی تولید می شود و جز حوله های درجه یک به شمار می آید، این محصول اعلا به خوبی مرغوبیت خود را در شرایط مختلف حفظ می کند البته باید توجه داشت که هنگام استفاده حتما آن را در جایی مناسب پهن نمود تا به خوبی خشک شود در صورتی که درست نگهداری نشود ممکن است کارایی خود را از دست بدهد و ماندگاری و کیفیتی که از آن انتظار می رود نداشته باشد.

پس درست است که این محصول از مرغوبیت و ماندگاری بالایی برخوردار است و تمام ویژگی های یک حوله اعلا را در خود دارد اما باید توجه داشت که از آن به خوبی استفاده نمود تا بهتر بتواند کارایی و ماندگاری خود را نشان دهد.

مرکز عرضه حوله تن پوش مردانه

مرکز عرضه حوله تن پوش مردانه

مرکز اصلی عرضه و تولیدی حوله تن پوش تبریز مردانه به صورت بی واسطه بهترین و با کیفیت ترین نوع این محصول را با قیمتی ویژه ویژه باور نکردنی در اختیار مشتری قرار می دهد، قیمت حوله تن پوش ترکیه ای و انواع این محصول در برندهای مختلف را این مراکز فروش بسیار منصفانه تعیین می نمایند و با توجه به کیفیت و اندازه حوله قیمت واقعی آن را مشخص می کنند و به دلیل این که این محصول را بی واسطه در اختیار مشتری قرار می دهند مشتری می تواند به راحتی بهترین نوع آن را خریداری کند.

پس مشتری برای خرید حوله تن پوش زنانه ترک و انواع تن پوش مردانه می تواند به صورت آنلاین با این فروشندگان در ارتباط باشد و خریدی ویژه و اطمینان بخش داشته باشد و با کیفیت ترین نوع آن را با بهترین خدمات به آسانی خریداری کند و خریدی کم هزینه و رضایت بخش داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما