فروشنده بزرگ حوله نخ پنبه اعلا

عرضه حوله نخ پنبه با کیفیت اعلا در سایزهای مختلف بچه گانه زنانه و مردانه در مدل های متنوع در تولیدی های بزرگ سراسر کشور در اختیار فروشنده ها قرار می گیرد و از این طریق وارد بازار داخلی و صادراتی می شود.

فروشنده بزرگ حوله نخ پنبه اعلا

مقایسه اندازه حوله نخ پنبه

مقایسه اندازه حوله نخ پنبه حوله از جنس نخ پنبه توسط کارخانه های تولیدی در اندازه های مختلف تولید می شود که مناسب با موارد مصرف آنها این سایز ها قابل استفاده می باشد، به طور مثال حوله ای که برای خشک کردن تمام بدن در حمام استفاده می شود با اندازه حوله ی رومال فرق دارد و یا حوله مسافرتی چون باید سبک باشد و فضای کمی را اشغال نماید نسبت به حوله معمولی که در خانه و زندگی شخصی استفاده می شود ، دارای اندازه های کوچکتر و همچنین علاوه بر اندازه دارای وزن های سبک تری نسبت به حوله های معمولی می باشد.

بیشتر بخوانید: حوله شنلی کودک

حوله چون یک وسیله شخصی است و همانند سایر وسیله های شخصی باید از آن مراقبت نمایید که توسط افراد دیگر استفاده نشود. این محلول پوشاک مانند همانطور که کار بشر را در بسیاری از زمینه ها آسان نموده است اما اگر به درستی از آن استفاده نشود می تواند منبع اصلی انتقال انواع بیماری ها به انسان گردد‌‌. همیشه در هنگام استفاده از حوله به این نکته توجه نمایید که شخص دیگری از آن قبلا استفاده نکرده باشد و هر چند وقت یک بار علی رغم اینکه که حوله هنوز سالم است اما به دلیل اینکه محل تجمع انواع میکروب ها است بهتر است آن را با حوله نو خریداری شده تعویض نمایید.

انواع نخ پنبه برای تهیه حوله

یکی از مهمترین دلایل برای خرید حوله باکیفیت این است که در تهیه و تولید حوله مواد اولیه خوبی به کار رفته باشد. انواع حوله در هنگام خرید حوله نخ وجود دارد به طور مثال نخی که برای تهیه حوله استفاده می شود می تواند کاملا نخ پنبه ای باشد یا نخی باشد که به آن نخ پلی استر می گوید و دارای مقدار کمی پلاستیک است همچنین نوعی از نخ های تولید حوله از جنس نخ ابریشم می باشند. اگر در ساخت حوله از نخ پنبه استفاده شود ، باید بگوییم که این نخ نیز با توجه به پنبه ای که نخ آب آن تولید می شود و همچنین مراحل رنگ کردن این نوع نخ خود دارای درجات کیفی مختلف از نرم نرم تا زبر می باشند که با توجه به همین نوع نخ کیفیت خوبه تولیدی از لحاظ جنس نرمی و سختی و همچنین از لحاظ قیمت با هم متفاوت می باشد.

بیشتر بخوانید: حوله دستی طوسی

حوله ها در نوع ضخیم و نازک تولید می شود که هر کدام مناسب برای مکان و فصل خاصی از سال می باشد حوله های نازک برای مسافرت و همچنین استخر و همچنین فصل های گرم سال مثل بهار و تابستان مناسب می باشد. اما حوله ضخیم تر عموما برای حوله ای که در خانه استفاده می شود و تن پوش ها بیشتر استفاده می گردد، از اینگونه حوله های به حقوق برای فصل های سرد سال مثل پاییز و زمستان استفاده بیشتری می گردد.

عوامل تعیین قیمت حوله نخ پنبه

عوامل تعیین قیمت حوله نخ پنبه

 

بیشتر بخوانید: حوله عروس و داماد ارزان

شرکت تولید حوله انواع مختلفی از حوله را با توجه به نیاز افراد اجتماع روانه بازار فروش حوله می کنند که در قیمت گذاری این انواع مختلف عوامل بسیاری دخیل است. یکی از مهمترین عواملی که در انتخاب حوله باید به آن توجه نمود جنس حوله است که از چه مواد اولیه ای ساخته می شود. این مواد اولیه می تواند در کیفیت حوله تاثیر بگذارد و بنا به این کیفیت قیمت را تحت تاثیر قرار دهد و حوله ای که خریداری می شود دارای قیمت های متفاوت در بازار شود. یکی دیگر از عواملی که در قیمت حوله تاثیر دارد کیفیت طرح و مدلی است که توسط طراحان کارخانه های تولیدی حوله روی حوله پیاده می شود و هر چقدر این طرح ها امروزی و مدرن تر و خاص تر باشد قیمت نیز بیشتر است در مرحله رنگ پذیری نیز کیفیت مواد رنگی هر محصولی بهتر باشد آن محصول دارای قیمت گزاف تری است و همچنین نوع بسته بندی و بسیاری از عوامل دیگر در نهایت بر قیمت تاثیر می گذارد ‌. حوله هایی که روانه بازار فروش می شود دارای رنگ های قیمتی مختلف می باشند که هر کدام از اقشار جامعه با توجه به نیاز خود قدرت خریداری محصول مورد نظر خود را داشته باشند.

راهنمای خرید حوله نخ پنبه باکیفیت

بهترین مشاور و کسی که می توان قبل از خرید جنس مورد نظر در مورد جنس از آن مشورت های لازم را گرفت و بعد اقدام به خرید کرد کسانی هستند که به طور مستقیم در زمینه آن محصول فعالیت دارند پس برای اینکه راهنمایی های لازم را موقع خرید حوله باکیفیت دریافت نماییم ، بهتر است مستقیم توسط تولید کنندگان این محصول این کار صورت گیرد و یا نمایندگان فروش تولیدی مورد نظر که در سراسر شهر های ایران برای خرید حضوری و فروش اینترنتی در خدمت مردم می باشند. همانطور که اشاره کردیم یکی از راه های خرید حوله خرید اینترنتی است که باید به این نکته توجه نماییم که حتما از سایت ها و شبکه های اجتماعی معتبر که در زمینه خرید و فروش محصول هستند، این خرید بکنیم. امروزه به دلیل سرعت زیاد زندگی بشر و به دلیل نداشتن وقت برای خرید حضوری تمایل افراد جامعه به خرید های اینترنتی نسبت به گذشته روز به روز در حال افزایش می باشد.

بیشتر بخوانید: حوله استخری دستباف فانتزی

در تولید حوله ها علاوه بر اینکه افراد متخصص و کارآمد به کار گرفته می شود ، همچنین از دستگاه های مجهزی استفاده می شود که با ظرافت خاصی که دارد در هنگام تولید نوع بافت حوله کاملا ریز نرم و با لطافت می باشد. نوع بافت حوله کاملا به دستگاه و مواد اولیه که حوله از آن ساخته می شود بستگی دارد. در تمامی مراحل تولید روند تولید توسط افراد خاصی در نظر گرفته می شود تا از سلامت و مرغوبیت کالا اطمینان کامل حاصل شود که در تمامی مراحل استانداردهای بهداشتی ملی و تجاری لازم رعایت شده باشد و درنهایت محصولی که روانه بازار می شود کاملا با محصولات خارجی توان رقابت و بلکه از آن باکیفیت تر باشد.

فروش حوله نخ پنبه درجه یک

فروش حوله نخ پنبه درجه یک فروش حوله نخ درجه یک به چند روش انجام می شود که در این میان فروش خرده و فروش عمده دو‌ نوع فروش کلی در سطح بازار هستند ، که هر کدام از فروشندگان در یک زمینه و یا هر دو زمینه فعالیت دارند. حوله به صورت تکی و جینی در جین های ۱۲ تایی فروخته می شود. نوع بسته بندی این محصول بهداشتی مور نیاز جامعه به صورت سلفون های بسته بندی است که در هر کارتن چند سلفون وجود دارد و رنگ هایی که در کارتن ها بسته بندی می شوند چند رنگ مجزا است و این رنگ ها به صورت رندم انتخاب می شود. حوله یکی از اقلام بهداشتی پرمصرف است و به دلیل اینکه مستقیم با بدن و پوست انسان در رابطه است لازم است که از بهترین مواد اولیه تهیه شود که اگر کیفیت مواد اولیه خوب نباشد منجر به حساسیت و آسیب رساندن به بدن می گردد.

حوله ها دارای انواع مختلف است که چند نمونه از آن را اگر بخواهیم دسته بندی نماییم در دسته هایی از نظر کاربردی، جنس، سایز می باشد، از این لحاظ که حوله چه کاربردی دارد باید بگوییم حوله ها همه برای خشک کردن و گرفتن رطوبت استفاده می شوند ولی برای مناطق مختلف بدن اگر برای خشک کردن صورت استفاده شود به آن حوله رومال گویند و اگر برای خشک کردن دست استفاده شود به آن حوله دستی و اگر لازم باشد که در جیب باشد به آن حوله جیبی و اگر برای مسافرت باشد به آن حوله مسافرتی و اگر برای خشک کردن تمام بدن استفاده شود به آن حوله حمام گویند. از لحاظ سایز هم حوله های به رده های سنی مختلف بچه گانه مردانه و زنانه دسته بندی می شوند که گاهی شرکت های تولیدی با توجه به این سایزها رنگ را انتخاب می کنند مثلا حوله های زنانه به رنگ های گرم و حوله های مردانه عموما به رنگ های سرد می باشند. حوله های رومال به صورت مستطیل می باشند و حوله های جیبی شکل ظاهری آن مربع است. حوله های حمام دو نمونه ساده چهارگوش و مدل لباس که دارای آستین و کلاه است تولید می شود. حوله ها جنس آن ساده است و همچنین امروزه نوعی از حوله ها روانه بازار شده است که به آن حوله های سه بعدی می گویند و دارای نقش و نگارهای برجسته جذاب است که توجه هر بیننده را به خود جلب می کند. علاوه بر حوله های نخی جنس جالبی از حوله ها در بازار است که به آن حوله های مخملی می گویند حوله های مخملی یک کار جذاب است که دارای براقیت خاصی می باشد و بیشتر برای جوانان و جهیزیه عروس داماد و حوله رومال مهمان استفاده می شود.

شرکت تولید حوله نخ پنبه صادراتی

شرکت های تولیدی حوله نخی و پنبه ای هر ساله بودجه خود را صرف هزینه های تولید صادراتی و داخلی می کنند و همیشه در تولید یک قسمت از تولید را حتما برای صادرات می گذارند ، که با توجه به وضعیت ارز این می تواند یک تجارت پرسود برای کارخانه های تولیدی باشد. اما هنگام ارسال محصول به کشورهای دیگر چندین روش وجود دارد که در هر کدام هزینه های مالیاتی و خروج بر عهده شرکت تولیدی می باشد این روش های صادراتی می تواند به مرز های زمینی ، هوایی و دریایی تقسیم بندی می گردد و از هر کدام بسته به موقعیت جغرافیایی کشوری که قرار است حوله به آن صادر شود و عوامل دیگر صورت می پذیرد. ارسال محصول تولیدی حوله به شهرستان های دیگر نیز در خرید جز به صورت پست و پیک و برای خریدهای عمده از طریق باربری انجام می شود.

برای شستشوی انواع مختلف حوله روش های مختلفی وجود دارد اما به دلیل اینکه حوله در هنگام خشک کردن بدن بقایای کثیفی های روی بدن را به خود جذب می کند لازم است که حتما با مواد شوینده قوی شسته شود تا آلودگی های تماسی به طور کامل از آن رفع گردد. علاوه بر شوینده که در شستشوی حوله مهم است همانطور که گفتیم چون با بدن مستقیم در رابطه است لازم است که جنس آن نرم باقی بماند تا برای بدن حساسیت ایجاد نکند و در تماس با بدن پوست بدن خشک نشود پس بعد از اینکه حوله را با شوینده های قوی شستشو دادیم لازم است که با نرم کننده حوله آغشته و بعد اقدام به آبکشی آن نماییم‌‌ . بافت حوله به صورتی است که اگر برای خشک کردن آن را آویزان کنیم شل می شود پس بهتر است را بدون آویزان کردن خشک نماییم.

صادرات حوله نخ پنبه سنتی ایرانی

صادرات حوله نخ پنبه سنتی ایرانی حوله صادراتی ایرانی یکی از محصولات سنتی است که در بازارهای سنتی خارج از ایران نیز شهرت جهانی دارد و همانند فرش ایرانی که آوازه شهرت آن به تمام مرزهای خارج از ایران رسیده است این محصول نیز محبوب می باشد. صادرات حوله با جنس نخ پنبه درجه یک باکیفیت توسط تاجران ایرانی بعد از مذاکراتی که با شرکت های تولیدی انجام می شود صورت می پذیرد یکی از این مذاکرات بدین گونه است که کارخانه های تولیدی موظف می شوند در بازه زمانی مشخص نسبت به تعداد معینی از جنس مورد نظر حوله را در اختیار تاجران قرار دهند و مبلغی را قبل از تولید به عنوان بیعانه این قرارداد از تاجر دریافت می کنند که این مبلغ صرف خرید مواد اولیه می شود. صادرات حوله یکی از شغل های پردرآمد در بازار است که هر ساله بخش اعظمی از درآمد آن صرف توسعه کار تولید و همچنین اشتغال مجموعه های بزرگ تولیدی برای افراد بیشتر می شود و بنابراین جایگاه ویژه ای دارد. نمونه ای از حوله ها وجود دارد که به آن تن پوش حوله ای می گویند و کاملا مثل لباس می باشد دارای دست کلاه و کمربند خاص است و تمام بدن را پوشش می دهد این تن پوش های حوله ای هم از جنس نخ می باشد ‌و از الیاف طبیعی گیاهی ساخته شده است ، که الیاف طبیعی همانطور که از اسم آن مشخص می باشد چون از جنس طبیعی است بسیار باکیفیت می باشد. تن پوش های حوله ای چند مزیت دارند به این صورت که چون دارای کلاه است دیگر لازم نیست برای خشک کردن موی سر از حوله ای جداگانه استفاده نمود و مزیت دیگر ام این است که همانند لباس به راحتی پوشیده می شود و سر تا پا را کامل در بر می گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما