عمده فروشی حوله عروسکی آشپزخانه ارزان

حوله ها برای پاک کردن صورت، دست و حتی زمین و کابینت ها تولید و عرضه می شود که بیشترین استفاده آن برای صورت و حمام است. اما از آن در آشپرخانه برای خشک کردن دست ها و زمین بکار می رود و اکثرا دارای طرح های فانتزی و عروسکی است که در طرح ها و رنگ های مختلف به فروش می رسد. فروش حوله عروسکی آشپزخانه بصورت عمده توسط تولیدکنندگان برای فروشندگان خرده صورت می گیرد.

عمده فروشی حوله عروسکی آشپزخانه ارزان

حوله عروسکی آشپزخانه چه مشخصاتی دارد

حوله عروسکی آشپزخانه چه مشخصاتی  دارد حوله ها در آشپزخانه کاربرد فراوانی دارد زیرا جنس حکلا های به صورتی است که آب را به خود به خوبی جذب می کند و حتی جای نم و رطوبت نمی گذارد. استفاده از حوله ها در آشپزخانه دو کاربرد دارد که یکی برای پاک کردن آب و رطوبت ریخته شده بر روی کابینت یا روی سرامیک است و دیگری برای پاک کردن دست ها است که در طرح های مختلف بخصوص با طرح عروسکی و فانتزی عرضه می شود.

خانم ها بیشتر به استفاده از طرحهای عروسکی و فانتزی برای آشپزخانه دارند به همین دلیل این حوله ها در انواع طرح عروسکی تولید و توسط افراد استفاده می شود. آشپزخانه محیطی است که بانوان بیشتر روز را در آنجا می گذرانند و استفاده از طرح های و رنگ های شاد گانند طرح عروسکی باعث لذت بردن از استفاده از آن می شود و حتی کودکان را ترغیب به کمک به مادر در امور آشپزخانه می کند.

حوله ها عروسکی گاه حوله های ساده هستند که با یک عروسک که به صورت آویز نیز استفاده می شود تزئین می شود و این عروسک ها در انواع شکل عروسک پلاستیکی، بافتنی و حتی حوله ای می باشد. گاه نیز خود حوله را به شکل عروسک در می آورند که شکل بسیار زیبا و با نمکی دارد، علاوه بر این نرم است و جنس عروسک نیز از خود حوله است.

داشتن این حوله ها علاوه بر کاربرد آن شکل تزئینی به محیط می دهد و معمولا عروس های آن به شکل دختر یا پیراهن دخترانه می باشد و علاوه بر این آنها را می توان برای حمام و دست شویی نیز استفاده کرد. علاوه بر ظاهر زیبا این حوله ها دارای جنس نرم و پنبه ای و با درجه جذب رطوبت بالا می باشد و سایز ها اغلب متوسط و بصروت عمودی است.

طرح یا شکل و رنگ این حوله ها را می توان با رنگ لوازم آشپزخانه ست کرد و در طرح های میوه ها نیز موجود است. حوله های عروسکی دارای گیره برای آویزان کردن هستند و یا شکل آنها به گونه است که می تواند بدون گیره نیز آویزان کرد مثلا شکل کلاه مانند آن براحتی آویزان می شود و جنس آنها به گونه ای است که براحتی شسته و خشک می شود.

آشنایی با انواع حوله عروسکی آشپزخانه

آشنایی با انواع حوله عروسکی آشپزخانه حوله آشپزخانه یکی از ملزومات هر کد بانویی در آشپزخانه است زیرا بعد از هر پخت و پز و شستن ظروف نیاز به خشک کردن دست ها است. حوله های آشپزخانه برای تنوع و تفاوت داشتن با سایر حوله های خانه و همچنین جلب توجه بانوان به شکل عروسکی تولید می شود و طرح های مختلفی دارد که با هرسلیقه ای جور است.

حوله های آشپزخانه عروسکی؛ در طرح لباس کودکانه ،حوله آشپزخانه طرح ساده، طرح عروسکی و حوله فانتزی است. حوله اشپزخانه فانتزی به شکل میوه ای، شکلک های ایموجی، یا شخصیت های کارتونی وجود دارد. حوله اشپزخانه طرح کراوات؛ که براحتی آویزان می شود و در طرح های راه راه، ساده و تک رنگ وجود دارد.

توزیع بهترین حوله عروسکی آشپزخانه ارزان

توزیع بهترین حوله عروسکی آشپزخانه ارزان حوله های مصارف زیادی دارد و تولید آن همیشه در روال است و برای مصارف گوناگون در طرح های متنوع عرضه می شود. هنگام خرید به خاطر داشته باشید که هر پخش کننده حوله هایی با طرح های عروسکی متفاوتی دارد و جنس یک برند با برند دیگر متفاوت است، بنابراین مقایسه قیمت می تواند مشکل باشد. و شما می توانید با مقایسه برند ها با یکدیگر جنس مورد نظر خود را خریداری کنید.

ما حوله هایی که دارای الگوی برجسته برجسته است که آن را نرم، قوی و جاذب می کند را با طرح های عروسکی توزیع می کنیم. حوله های ما بسیار قابل اعتماد برای تمیز کردن و پاک کردن کارهای روزمره است. سفارش این حوله فانتزی ارزان بصورت مستقیم و بی واسطه هزینه های حمل و نقل، ذخیره سازی و نیروی کار شما را کاهش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما