صادر کننده حوله پالتویی کوتاه

صادرکننده حوله پالتویی کوتاه با آگاه بودن از کیفیت و مرغوبیت این کالا اقدام به تجارت این محصول نموده است حوله پالتویی نه تنها در داخل کشور بلکه در خارج از کشور نیز طرفداران پر و پا قرصی دارد و بیشتر افراد می‌توانند از طریق درگاه اینترنتی اقدام کنند و این حوله با کیفیت و زیبا را تهیه و خریداری نمایند حوله پالتویی زیبایی منحصر به فردی دارد و همچنین رنگ بندی متنوع دارد و برای تمامی سنین مناسب می باشد.

صادر کننده حوله پالتویی کوتاه

بهترین انواع حوله پالتویی کودک کدامند؟

بهترین انواع حوله پالتویی کودک کدامند؟ همان طور که می دانید کودکانه پوست بسیار لطیف و نرمی دارم به همین خاطر برای اینکه پوست آنها دچار حساسیت و یا زخم نشود بهتر است از بهترین نوع حوله پالتویی استفاده نمایید در ادامه به این سوال که بهترین انواع حوله پالتویی کودک کدامند؟ پاسخ داده می شود.

 • بهترین حوله پالتویی کودک باید دارای مدل های متنوع باشد و میزان جذب آب بالایی داشته باشد بیشتر کودکان می‌توانند با مصرف این حوله به راحتی بعد از استحمام خشک شوند و به سرعت لباس خود را بپوشند.
 • بهترین حوله باید از جنس با کیفیت نیز باشد و به راحتی الیاف آن پاره و یا پوسیده نشود این حوله از جنس پنبه ای و نخی می باشد که قدرت جذب بالا دارد و همچنین به راحتی قابل شستشو است.
 • بهترین حوله پالتویی باید ضد باکتری نیز باشد کودکان بدنی حساس دارند و پوست آن ها بسیار نازک می باشد و به همین خاطر باید از حوله استفاده کنند که ضد باکتری باشد و کودکان دچار حساسیت نشوند.
 • برای انتخاب این حوله پالتویی به اندازه و ابعاد آن نیز توجه کنید بیشتر والدین برای انتخاب حوله این آن را در سایزهای بزرگتر تهیه می‌کنند تا کودکان بتوانند از آن استفاده نمایند.
 • نوع دوخت و رنگ حوله نیز برای خرید حوله پالتویی بسیار مهم می باشد اکثر افراد برای کودکان خود از حوله ای تهیه می‌کنند که رنگ مورد علاقه آن ها باشد و بافت آن ریزبافت باشد که به سرعت خراب نشود و به راحتی قابل شستشو نیز باشد.

اطلاعاتی درباره فرآیند تولید حوله پالتویی

یکی از وسایلی که همواره در طی روز از آن استفاده زیادی می شود است که از نظر کیفیت و مرغوبیت باید سطح قابل قبولی داشته باشد و همچنین جنس آن باید بسیار مناسب باشد که بتوانید به مدت طولانی از آن استفاده نمایید و همواره این سوال پیش می آید که آن را از نحوه تولید این حوله پالتویی آگاهی دارید؟ در ادامه اطلاعاتی درباره فرآیند تولید حوله پالتویی برایتان بازگو می‌کنیم.

اولین قدم برای تولید حوله پالتویی مواد خام آن می باشد. یکی از مهمترین مواد اولیه نخ می باشد که باید از جنس پنبه باشد چون علاوه بر خاصیت جذب آب و نرمی زیاد نگهداری رنگ و دوام پذیری مناسبی نیز دارد بنابراین مناسب در این مواد اولیه برای بافندگی پنبه می باشد برای افزایش دوام و روشنایی نخ را با پلی استر مخلوط می‌کنند و در فرآیند تولید از آن استفاده می نمایند.

ابتدا برداشت پنبه می باشد برای تولید حوله باید نخ هایی از جنس پنبه خالص بدست بیاورید که امروزه الیاف مصنوعی با ترکیبی از مصنوعی و طبیعی برای تولید حوله با کیفیت استفاده می‌کنند با استفاده از کاردینگ پنبه ها را تمیز و همچنین با تمیز کردن آن به صورت یک دست می کنند

و با شانه کردن الیاف های بلند شده و الیاف های کوتاه و ناخالصی ها را جداسازی می نمایند و سپس به ریسندگی این الیاف ها می پردازند پس از این که الیاف ها را تابع دادند و ضخامت و مقاومت و قدرت جذب و دوام که نخ به پیچ و تاب آن بستگی دارد سپس نوبت رنگ رزی و بافت حوله ها می‌رسد در بافت حوله های سنتی ابتدا حوله ها و به صورت ریز بافت بافته می‌شوند

و سپس نوبت به رنگرزی آن می‌رسد این حوله ها با گره های بسیار ریز و زیبا و هم بافته می‌شوند که هیچگونه ناخالصی ندارد و کیفیت مطلوبی نیز به همراه دارد پس از رنگرزی نوبت به دور بافت آن نیز می رسد با بافتن دو آن و زیباسازی این حوله پردازش می شود و حاضر می باشد

شاخصه های بارز حوله پالتویی فانتزی

شاخصه های بارز حوله پالتویی فانتزی حوله پالتویی یا همان حوله تن پوش که در افراد به آن حوله پوشیدنی نیز می‌گویند که کیفیت و مرغوبیت زیادی برخوردار می‌باشد از آنجا که انواع مختلفی دارد که دارند می‌توانند با توجه به نیاز قادر آن را تهیه کنند و برای مکان‌های مختلف از آن استفاده نمایند یکی از بهترین نوع حوله تن پوش به حوله پالتویی فانتزی نیز شهرت دارد ادامه شاخصه های بارز حوله پالتویی فانتزی را برایتان بازگو می‌کنیم.

 • اولین شاخصه بارز این حوله این است که از ضخامت و مرغوبیت بسیار خوبی برخوردار است که می توانید چندین سال از آن استفاده نمایید بدون آنکه تغییرِ سایز و یا تغییر رنگ دهد.
 • این حوله در مدل ها و رنگ های مختلف می باشد که افراد با توجه به سلیقه کودکان و خود آن را تهیه می‌کنند همچنین این حوله از جنس بادوام پنبه بافته شده است و از گره های ریز بافت زیبا به دست می آید و به همین خاطر نقش های بسیار زیبایی دارد.
 • از شاخصه های بارز حوله پالتویی می توان از بافت خوبان و همچنین به جنس آن در توجه زیادی کنید این حوله ضد حساسیت و ضد آلرژی نیز می‌باشد و از آنجایی که از جنس طبیعی به دست می آید برای پوست نازک و حساس کودکان بسیار مناسب است و ضد باکتری می باشد.
 • با خرید حوله پالتویی فانتزی می توانید به راحتی آن را با ماشین و به صورت دستی مورد شستشو قرار دهید چون هیچگونه لک و یا کثیفی بر روی آن باقی نمی‌ ماند و بعد از شستشو الیاف آن هیچ تغییری نمی‌کند و با هر نوع پودر لباسشویی می توانید آن را شستشو دهید.
 • این حوله زیبای کودک قدرت جذب بسیار زیادی دارد و به همین خاطر بیشتر افراد این حوله را انتخاب می‌کنند چون به سرعت آب بدن کودکان را جذب می نماید و کودکان در سریعترین زمان می‌توانند لباس های خود را بپوشند.

اطلاعاتی در مورد حوله پالتویی ریز بافت

حوله تن پوش کودک یکی از رایج‌ترین نوع حوله می‌باشد که در میان افراد مختلف محبوبیت زیادی دارد و از آن استفاده زیادی می‌کنند حوله پالتویی به صورت سنتی و مدرن وجود دارد ولی بیشتر افراد به خاطر کیفیتی که سنتی دارد از آن استفاده و بهره می برند. در ادامه اطلاعات در مورد حوله پالتویی ریز بافت در اختیار شما قرار می دهیم.

حوله پالتویی ریزبافت به گونه ای است که همانند لباس پوشیده می‌شود این حوله چون ریزبافت است بسیار سبک بوده و می توانید به راحتی آن را در هر مکان قرار دهید در رنگ بندی های متنوع می باشد که رنگ آن ها بسیار درخشان است و از کیفیت خوبی برخوردار است به راحتی می توانید آن را به صورت دستی و ماشینی مورد شستشو قرار دهید و کثیفی و لک آن را کاملاً از بین ببرید.

چون ریزبافت است به سرعت شسته می شود همچنین از حجم و تراکم کمتری برخوردار است. بیشتر افراد می‌توانند این حوله ریز بافت را خریداری کنند و مورد استفاده قرار دهد این حوله قدرت جذب بالایی دارد و به راحتی بدن را خشک می کند. این حوله زیبا از مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار است و دارای طرح و مدل های مختلفی چون ریز بافت است به خوبی نشان داده می شود.

این حوله از الیاف نخ به کار برده شده به همین خاطر ضد حساسیت نیز می باشد بیشتر افراد می‌توانند با خیال آسوده این حوله را برای تمامی اقشار استفاده کنند و بدون نگرانی آن را به مدت طولانی بپوشاند و مورد استفاده قرار دهند. همچنین حوله ریز بافت زیبایی چشمگیری دارد و از استحکام بهتری برخوردار می باشد

و با کشیده شدن و یا اینکه در فضای سرد و گرم قرار بگیرد هیچ اتفاقی برای آن نمی افتد و می توانید مدت بیشتری از آن استفاده کنید. این حوله زیبا برای پسران و دختران بسیار مناسب است و از تنوع طرح و مدل برخوردار می باشد بیشترین حوله به صورت کلاه دار و بدون کلاه نیز می باشد و افراد با توجه به سلیقه آن را خریداری می نمایند

نکات کلیدی در انتخاب حوله پالتویی نخی

نکات کلیدی در انتخاب حوله پالتویی نخی خانم ها و آقایان خوش سلیقه در هنگام انتخاب حوله پالتویی به شیک پوشی و خوش استایلی اجر زیادی می‌کنند و این کالای مرغوب و زیبا را انتخاب می نمایند مدل پالتوی جنس های مختلفی دارد ولی بیشتر افراد همواره در صدد خرید حوله با دوربین خفیه این حوله سنتی بیش از دیگر نوع حوله ها مزیت های مختلفی دارد. در ادامه نکات کلیدی در انتخاب حوله پالتویی نخی می پردازیم.

 • بیشتر افرادی که به حوله پالتویی نخی علاقه دارند بیشتر به خاطر جذب آب فراوان آن باشد که بعد از استحمام به سرعت آن را می پوشند و یخ نمی کنند این حوله فقط برای استحمام کارایی ندارد بلکه برای شدن و لباس راحتی و همچنین برای استخر نیز به کار برده می شود.
 • نکاتی که در انتخاب حوله پالتویی باید به آن توجه بسیار زیادی کنید اندازه، سایز و همچنین اندازه قد و هیکل افراد می باشد بیشتر افراد می توانند با هر نوع هیکل و غددی که دارند حوله تن پوش را انتخاب نمایند استفاده قرار دهد حوله پالتویی نخی به گونه ای می باشد که برای تمامی افراد مناسب است.
 • در هنگام انتخاب حوله پالتویی و فقط به دنبال حوله کمربندی نباشید بلکه این حوزه ها دارای مدل های زیپ دار و دکمه ای نیز می باشند که تمام قسمتهای بدن را پوشش می دهند و به راحتی می توانید از آن به عنوان لباس راحتی نیز استفاده کنید.
 • در هنگام خرید این حوله ها کیفیت را فدای مدل و طرح نکنید حوله های پالتویی نخی از با کیفیت ترین نوع حوله ها به شمار می روند و از آنجا که سبک می باشند و حجم بسیار کمی دارند می توانید از آن ها استفاده های زیادی ببرید.

5 ویژگی مهم حوله پالتویی پسرانه

همانطور که می دانید بیشتر پسران بعد از حمام و پاکسازی خود احتیاج دارند که مدتی بدون لباس باشند و با حوله باشند و کمی استراحت کنند بشتر آنان همواره از حوله پالتویی استفاده می‌کنند و از ویژگی‌ هایی که دارد نهایت بهره را می برند. در ادامه به ۵ ویژگی مهم حوله پالتویی پسرانه می پردازیم که شامل موارد زیر می باشد.

 1. اولین و مهمترین ویژگی حوله پالتویی پسرانه این است که بسیار سبک بوده و از جنس پنبه می باشد و برای بدن پسران بسیار مناسب است و ضد حساسیت نیز می باشد.
 2. ویژگی حوله پالتویی دارد این است که در اندازه و سایز های مختلف می باشد و پسران چاق و لاغر می توانند به راحتی اندازه مختلف خود را به دست بیاورند و مورد استفاده قرار دهند.
 3. این حوله از نظر حجم نیز متفاوت می‌باشد و از آنجا که ریزبافت است کیفیت مطلوبی دارد. این حوله در طرح ها و مدل های مختلفی می باشد و پسران می توانند از رنگ بندی متنوعی که دارد نهایت استفاده را ببرند.
 4. مدل پالتوی پسرانه ضد حساسیت و آلرژی می باشد بیشتر پسرانی که پوست های حساس دارند و همواره جوش میزنند می‌توانند از این حوله استفاده کنند.
 5. مدل پالتوی پسرانه مدل های مختلفی دارد که بدون کلاه و کلاه دار نیز می‌باشد همچنین حوله نقش و نگار خوبی دارد و به راحتی قابل مشاهده می باشد و قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار می‌باشد.

فروشگاه عرضه انواع حوله پالتویی کوتاه

فروشگاه عرضه انواع حوله پالتویی کوتاه فروشگاه عرضه حوله پالتویی دارنده انواع حوله پالتویی می باشد که در اندازه های کوتاه است این فروشگاه در بیشتر شهرهای ایران نیز دارای نمایندگی‌های می باشد که بهترین نوع حوله را ارائه می دهد افرادی که خواهان خرید انواع حوله پالتویی هستند بدون نگرانی می تواند به صورت تضمینی این حوله را از طریق اینترنت نیز جویا شوند

و به وسیله وب سایت مربوطه اقدام کنند و با کارشناسان فروش که به صورت ۲۴ ساعته آنلاین می باشد ارتباط برقرار نمایند و پس از بررسی کیفی و قیمتی انواع حوله پالتویی کوتاه را تهیه و خریداری نمایند و از آنجا که این فروشگاه مدل های مختلف و متنوع خود را در وب سایت زیر قرار داده است

خریداران بدون نگرانی می توانند به آنها مراجعه کنند و پس از انتخاب انواع مدلهای مختلف آن را با قیمت بسیار استثنایی تهیه و خریداری کنند این فروشگاه عرضه به صورت اقساطی نیز این کالا را ارائه می دهد افرادی که خواهان خرید هستند می توانند به وب سایت مراجعه کنند و با شماره تلفن ها ی داده شده ارتباط برقرار نمایند و از نحوه تولید و ارائه این حوله ها باخبر شوند.

برای خرید حوله ها می توانید این محصول را به صورت بسته بندی های زیبا و همچنین به صورت کلی به دست بیاورید و قیمت بسیار مناسبی برای آن بپردازید این حوله رنگ بندی های متنوعی دارد و هر کدام از آن ها قیمت‌ های متفاوتی نیز دارد ولی از آنجا که به صورت عمده ارائه داده می شود قیمت بالایی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما