شرکت صادرات حوله دست هتلی

ایران توانسته است بهترین نوع حوله هتلی حمامی را با کیفیت بسیار عالی تولید نماید که مورد استقبال کشورهای بسیار زیادی قرار گرفته است، انواع حوله های تولید شده در این شرکت بسیار مختلف بوده که شامل حوله هتلی تبلیغاتی، حوله هتلی تن پوش، حوله هتلی یکبار مصرف، حوله هتلی سفید و… می‌باشد، مشتریان می‌توانند متناسب با نیاز خود انواع حوله هتلی را سفارش بدهند، این سایت بزرگترین شرکت حوله دست هتلی می باشد که کیفیت عالی آن باعث شده است تا بتوانیم در زمینه صادرات نیز مشتریان بی‌شماری را جذب نماییم.

شرکت صادرات حوله دست هتلی

چند نکته برای انتخاب حوله مرغوب

چند نکته برای انتخاب حوله مرغوب حوله یکی از ضروری ترین وسایل شخصی می باشد که عموما گروه‌های سنی مختلف از انواع حوله های متفاوت استفاده می‌کنند همان طور که می‌دانید گروه سنی کودکان و نوزادان پوست بسیار لطیف و حساسی دارند بنابراین انتخاب حوله مناسب برای این گروه سنی حائز اهمیت می باشد.

پزشکان بر این باورند که استفاده از انواع حوله های بی کیفیت و همچنین هحوله های تولید شده به وسیله الیاف مصنوعی عامل اصلی ابتلا به بیماری های پوستی از جمله خشکی پوست صورت و بدن می باشند و برای درمان این بیماری افراد باید هزینه‌های بسیار زیادی را بپردازند از این رو در هنگام خرید و انتخاب حوله مرغوب هیچ گاه نباید کیفیت را فدای قیمت کنید.

نوع دوخت حوله از جمله نکات مهم در هنگام انتخاب حوله می باشد، بهترین شرکت‌ها حوله را به صورت دوردوز ارائه می‌دهند که علاوه بر زیبایی ظاهری از نخ کش شدن حوله نیز جلوگیری می‌کند‌.

در هنگام انتخاب حوله باید به ضخامت این محصول توجه داشته باشید، عموماً حوله هایی که در منزل به صورت مداوم استفاده می‌شوند، ضخامت بالاتری دارند، اما حوله های یکبار مصرف هتلی ضخامت کمتری دارند زیرا بیشتر افراد در مسافرت‌ها از این محصولات استفاده می کنند و قیمت خرید حوله های یکبار مصرف برای مسافرت بسیار مقرون به صرفه می باشد.

لطافت مهمترین شاخصه برای انتخاب حوله

لطافت مهمترین مشخصه برای انتخاب انواع حوله ها می باشد همان طور که می دانید حوله با پوست بدن و همچنین پوست صورت افراد ارتباط مستقیمی دارد و این موضوع سبب شده است که بیشتر افراد به در هنگام خرید حوله به نرمی آن توجه زیادی داشته باشند.

البته هرچه لطافت حوله و همچنین مواد اولیه به کار برده شده در فرآیند تولید حوله کیفیت بالاتری داشته باشد بنابراین قیمت فروش آن نیز بیشتر خواهد بود.

گران قیمت ترین نوع حوله ها از جنس ابریشم تولید می شوند، بافت پارچه‌های ابریشمی بسیار بالا بوده و همین موضوع نیز سبب شده است که افراد زیادی تمایل داشته باشند که از انواع حوله های ابریشمی استفاده کنند.

حوله های تولید شده از جنس نخ پنبه صد در صد خالص نیز لطافت بسیار بالایی دارند و از سوی دیگر قیمت پنبه به کار برده شده در فرآیند تولید حوله بسیار مناسب و ارزان تر می باشد، بنابراین حوله های نخی نیز فروش بسیار بالایی دارند.

با پیشرفت علم مهندسان داخلی توانسته اند انواع حوله را از الیاف مصنوعی نیز تولید نمایند همان طور که می‌دانید استحکام و طول عمر انواع حوله های تولید شده توسط الیاف مصنوعی بسیار بالا می باشد البته درصد لطافت این محصولات نیز کمتر می باشند.

راهنمای خرید حوله هتلی

راهنمای خرید حوله هتلی در هنگام خرید حوله هتلی باید به نکات بسیار ویژه توجه داشته باشید هتل مرکزی می‌باشد که مسافران بسیار زیادی در طول سال در سفرهای کاری و همچنین برای گردش به آن مراجعه می کنند، بنابراین استفاده از حوله با کیفیت برای جذب مشتریان بیشتر بسیار حائز اهمیت می باشد.

اولین و مهمترین نکته در هنگام خرید حوله هتلی لطافت این محصول می باشد هر چه حوله ارائه شده و خریداری شده کیفیت بالاتری داشته باشد بنابراین شما بیشتر می توانید رضایت مشتریان خود را جذب نمایید.

همچنین بهتر است در هنگام خرید حوله هتلی این محصولات را در پک های بهداشتی مخصوص خریداری کنید نوع بسته بندی حوله هتلی نیز مهم می باشد امروزه کارخانه های تولیدکننده انواع حوله هتلی را در بسته بندی های مختلف ارائه می دهند.

درج برند و نام هتل بر روی حوله سبب شیک تر شدن این محصول می شود، بزرگ ترین هتل های بین المللی در منطقه خلیج فارس وجود دارند که در هنگام ارائه سرویس خدمات از جمله حوله از انواع حوله های چاپی مخصوص استفاده می نمایند که همین موضوع باعث شناخته شدن برند هتل نیز می‌شود.

از آنجایی که طول عمر حوله ها بسیار زیاد می باشد، بنابراین شما می توانید این محصولات را به مدت یک سال به راحتی نگهداری کنید، خرید حوله هتلی به صورت عمده از نظر اقتصادی بسیار مقرون به صرفه می باشد.

بزرگترین مراکز ارائه دهنده نیز برای مشتریانی که حوله را به صورت عمده خریداری کنند تخفیفات ویژه را در نظر می‌گیرند و شما نیز می توانید از این تخفیفات استفاده نموده و حوله را با قیمتی ارزان تر خریداری کنید.

قطعاً هر چه ارائه سرویس و خدمات هتل‌ها بالاتر باشد بنابراین می‌توانید مشتریان بیشتری و ثابتی را داشته باشید در هنگام خرید حوله هتلی حتماً بهترین و با کیفیت ترین نوع این محصول را خریداری نمایید.

بهترین رنگ مناسب حوله هتلی چیست؟

رنگ بندی های حوله حائز اهمیت می باشد علاوه بر در نظر گرفتن کیفیت حولع باید به زیبایی ظاهری این محصولات نیز توجه داشته باشید، قطعاً بیشتر مشتریان در هنگام بیشتر مسافران در هتل به زیبایی ظاهری خدمات ارائه شده توجه زیادی دارند بهترین رنگ حوله شامل موارد زیر می باشد؛

حوله رنگ سفید؛ پرفروش ترین نوع حوله مخصوص هتل ها در رنگ سفید می‌باشد، مشتریان بر این باور می باشند که حوله رنگ سفید در عین سادگی زیبایی ظاهری منحصر به فردی دارد، رنگ سفید برای تمامی افراد از جمله زنان و مردان استفاده می شود‌

حوله رنگ آبی؛ هتل ها در هنگام ارائه خدمات به مشتریان مرد از انواع حوله رنگ آبی استفاده می‌کنند البته رنگ بندی انواع حوله های آبی نیز متفاوت می باشند که رنگ آبی آسمانی زیبایی ظاهری بیشتری دارد‌.

حوله رنگ صورتی؛ رنگ صورتی یکی از جذاب ترین رنگ ها می باشد که زنان تمایل بیشتری برای استفاده از پارچه ها در رنگ صورتی دارند، حوله‌های رنگ صورتی نیز تنوع بسیار بالایی دارند و همچنین حوله رنگ صورتی گل برجسته نیز تولید می شوند.

حوله رنگ قرمز؛ بیشتر هتل های بین المللی از انواع حوله ها در رنگ قرمز استفاده می نمایند البته هرچه رنگ حوله قرمز پررنگ تر باشد زیبایی ظاهری این محصول نیز بالاتر خواهد بود‌.

تقریبا می توان گفت انتخاب رنگ حوله هتلی متناسب با دکوراسیون و فضای هتل‌ها متفاوت می‌باشد و هر مرکز می‌تواند متناسب با سلیقه خود انواع حوله را سفارش بدهند از جمله پرفروش ترین و زیباترین حوله در رنگ بندی های زیر ارائه می شوند؛

  • حوله هتلی رنگ سفید صدفی
  • حوله هتلی رنگ صورتی براق
  • حوله هتلی رنگ نیلی

تولید کننده انواع حوله هتلی

تولید کننده انواع حوله هتلی شرکت های تولیدی بسیار زیادی در منطقه آسیا در زمینه تولید انواع هتل هتلی فعالیت دارند به طور کلی در زمینه تولید حوله باید به نکات بسیار ویژه توجه داشت.

ما در این مرکز از بهترین الیاف طبیعی استفاده می‌نماییم، کشاورزان بسیار زیادی در سطح کشور ایران در زمینه تولید پنبه فعالیت دارند ما توانستیم با خرید مستقیم پنبه صد درصد خالص و همچنین تولید پارچه های باکیفیت بهترین حوله را تولید نماییم که قیمت مناسب و ارزانی دارد.

ما در زمینه تولید حوله کیفیت را مدنظر کار خود قرار داده‌ایم و به عنوان برترین تولید کننده انواع حوله هتلی در منطقه خلیج فارس شناخته شده ایم همچنین ما برای کاهش قیمت حوله در بازار اقدام به تولید انبوه این محصول نموده ایم.

تمامی مراحل تولید انواع حوله هتلی با کیفیت تحت نظر مهندسان و همچنین به وسیله دستگاه های صنعتی به روز تمام خودکار دنیا می باشد، ما قابلیت تولید حوله در تعداد و تناژ بالا را داریم.

تولید حوله دست لطیف سبب شده است که بتوانیم رضایت مشتریان خود را جلب نماییم، همچنین ما برای تامین نیاز مشتریان خود انواع حوله های هتلی تبلیغاتی را تولید می نماییم‌

شما می توانید به راحتی با این مرکز در ارتباط باشید و برند و همچنین نام هتل خود را بر روی حولهچاپ نمایید که این موضوع باعث افزایش زیبایی ظاهری در زمینه خدمات هتل‌ها نیز می‌شود.

بهداشتی بودن حوله ارائه شده اهمیت دارد پس از تولید انواع حوله این محصولات را درون بسته بندی های مخصوص قرار داده تا در زمینه حمل و نقل و جابه جایی نیز کیفیت و بهداشت حوله به خوبی حفظ شود.

تولیدکنندگان ایرانی سالیانه تعداد بالایی از انواع حوله را تولید می کنند، تنوع حوله ها در این مرکز بسیار زیاد می باشد و بدون شک مشتریان می‌توانند با هر گونه بودجه ای بهترین نوع حوله را از کارخانه تولید کننده معتبر خریداری کنند.

حوله هتلی مدل های بسیار متنوع ارائه می‌ شوند و همچنین سعی نموده ایم از رنگ بندی های مخصوص برای گروه‌های سنی خاص استفاده نماییم از جمله زیبا ترین و پرفروش ترین نوع حوله های تولید شده در این مرکز می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • حوله دست یکبار مصرف رنگ سفید
  • حوله دست نوزاد عروسکی
  • حوله تن پوش یکبار مصرف
  • حوله طرح گل برجسته

توزیع بهترین حوله هتلی

توزیع بهترین حوله هتلی برای تمامی مشتریان در داخل و خارج از کشور می باشد پس از تولید حوله این محصولات را مستقیماً ارائه می‌دهیم در زمینه ارائه و توزیع حوله ایجاد ارتباط مستقیمی میان تولیدکننده و مصرف‌کننده بسیار حائز اهمیت می باشد.

در زمان گذشته دسترسی داشتن به کارخانه تولیدی به صورت مستقیم کار بسیار سخت و دشواری بود اما امروزه کارخانه‌های معتبر و بزرگ با پیشرفت علم فروشگاه های اینترنتی را ایجاد نموده اند و همچنین توزیع بهترین حوله هتلی به صورت اینترنتی نیز امکان پذیر می باشد، از این رو تمامی هتل های داخلی و خارجی می توانند مستقیماً با مرکز توزیع کننده در ارتباط بوده و حوله مورد نیاز خود را سفارش بدهند.

ما در طول سالی تخفیفات ویژه ای را در زمینه توزیع حوله هتلی در نظر می‌گیریم البته هتل‌ها و مشتریانی که به صورت ثابت و دائمی انواع حوله هتلی را به صورت عمده از این مرکز خریداری کنند می‌توانند از فروش فوق العاده نیز بهره مند شده و محصولات خود در مورد نیاز خود را با قیمتی مقرون به صرفه‌تر از نظر اقتصادی خریداری کنند.

تنوع طرح و رنگ بندی انواع حوله در این مرکز بسیار زیاد می باشد و ما برای دسترسی آسان تمامی مشتریان در زمینه توزیع بهترین حوله هتلی سعی نموده ایم کاتالوگ را طراحی نماییم که مشتریان بتوانند به راحتی در هر کجا که باشند به کاتالوگ این مرکز دسترسی داشته و متناسب با نیاز و سلیقه خود بهترین نوع حوله را سفارش بدهند.

همچنین توزیع حوله مورد استقبال کشورهای بسیار زیادی در منطقه خلیج فارس قرار گرفته و ما توانستیم از طریق صادرات این محصولات به کشورهای مختلف سبب افزایش ارزآوری و همچنین افزایش اشتغال زایی در کشور ایران نیز بشویم.

مراکز خرید حوله دست هتلی

مراکز خرید حوله دست هتلی همان طور که می دانید امروزه قیمت انواع محصولات از جمله حوله هتلی در بازار افزایش یافته است علت اصلی افزایش قیمت حوله هتلی وجود واسطه میان تولید کننده و مصرف کننده می باشد، اگر هتل‌ها مستقیما محصولات مورد نیاز خود را خریداری کنند بنابراین هیچ گونه واسطه وجود نخواهد داشت و همین موضوع باعث کاهش قیمت خرید حوله می شود.

قیمت خرید حوله هتلی برای مشتریان و هتل ها بسیار حائز اهمیت می باشد بیشتر هتل های داخلی به دنبال خرید حوله با کیفیت بالا در کنار قیمتی مناسب می باشند، ایجاد ارتباط مستقیم میان تولید کننده و مصرف کننده حائز اهمیت می‌باشد.

ما سعی نموده ایم بهترین نوع این محصول را ارائه بدهیم و همچنین با کاهش قیمت خرید توانسته ایم مشتریان بیشماری را جذب نماییم و از طریق فروش بالا در کمترین زمان ممکن نیز سود بسیار بالایی را کسب کنیم.

قطعاً هرچه کیفیت حوله تولید شده بالاتر باشد بنابراین مشتریان باید در زمینه خرید نیز هزینه‌های بیشتری را بپردازند، حوله های دست هتلی طرح برجسته زیبای ظاهری بسیار بالایی دارند از سوی دیگر قیمت خرید این حوله ها نیز بسیار بیشتر می باشد.

ما سعی نموه ایم انواع حوله را در ضخامت ها و همچنین کیفیت های مختلف را ارائه بدهیم تا تمامی مشتریان بتوانند حوله مورد نیاز خود را از این مرکز خریداری نمایند شما می توانید برای آگاهی از قیمت دقیق خرید حوله هتلی در این مرکز با شماره های زیر تماس بگیرید، کارشناسان فروش ما اطلاعات بیشتر را درباره انواع حوله هتلی در اختیار شما قرار خواهند داد.

یکی دیگر از مزایای خرید اینترنتی حوله دست کاهش اتلاف وقت مشتریان می باشد تمامی مشتریان داخلی و خارجی می‌توانند بدون اتلاف وقت انواع حوله هتلی را سفارش بدهند، ما زمان را مدنظر کار خود قرار داده و در کمترین زمان ممکن حوله را ارسال می‌نماییم.

از جمله کشورهایی که از توزیع حوله ایرانی استقبال نموده اند می توان به کشورهای کویت و دبی اشاره نمود که سالیانه های بسیار زیادی را از این مرکز خریداری می نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما