سفارش خرید حوله دخترانه فانتزی

هر روزه تعداد زیادی حوله در سراسر دنیا در کارگاه های خیاطی مختلف دوخته می شود. این حوله ها رنگ ها و سایز های مختلفی دارد و مطابق نیاز های مشتری تولید می شود. در این بین حوله دخترانه فانتزی از طرح و نقش های متفاوت تری برخوردارند. این حوله ها معمولا با رنگ های شاد و کودکانه و طرح هایی بر طبق سلیقه دختر بچه ها طراحی شده است.

خرید یک حوله ی خوب به فاکتور های زیادی بستگی دارد و وقتی که قرار باشد که حوله ی مخصوص کودکان بخریم باید وسواس بیشتری به خرج دهیم. هنگام خرید یک حوله ی فانتزی دخترانه به مهم ترین چیزی که باید توجه کنیم، جنس حوله است زیرا که اغلب بچه ها پوست های حساسی دارند در نتیجه حوله باید از الیاف بسیار لطیف تولید شده باشد و به هیچ وجه زبر نباشد.

بحث دیگر این است که بچه ها به غیر از حوله ی حمام، به حوله ی دستی هم نیاز دارند. این حوله ها هم باید تمام ویژگی های حوله ی حمام را داشته باشند به علاوه این که در این جا جنس الیاف حوله اهمیت بیشتری دارد، چون تعداد دفعاتی که بچه ها در روز از حوله دستی استفاده می کنند از حوله ی حمام بیشتر است.

در ادامه توضیح بیشتری در باره ی ویژگی های یک حوله ی خوب می دهیم و سپس بررسی می کنیم که برای داشتن حوله فانتزی چه مقدار باید بپردازیم‌.

سفارش خرید حوله دخترانه فانتزی

مقایسه حوله فانتزی با حوله تن پوش

مقایسه حوله فانتزی با حوله تن پوش تا این جا توضیح دادیم که باید برای خرید یک حوله فانتزی دخترانه فاکتور های زیادی را در نظر بگیریم. حال سوال این است که برای خرید تن پوش های کودکانه هم این فاکتور ها نیاز است؟ یا اصلا یک تن پوش خوب چه ویژگی هایی دارد؟ حوله های فانتزی بهتر هستند یا تن پوش ها؟

برای پاسخ به تمامی این سوالات ابتدا باید به مقایسه حوله فانتزی و حوله تن پوش بپردازیم و سپس ویژگی های یک تن پوش خوب را برشماریم.

اصولا حوله های فانتزی از حوله های دیگر ارزان قیمت تر هستند دلیل آن این مقدار پارچه ی کمتری است که در ساخت حوله ی فانتزی به کار رفته است. پس از لحاظ قیمت، خرید حوله ی فانتزی به صرفه تر است.

ویژگی بعدی این است که حوله های حمام زنانه فانتزی، کوچک تر هستند و استفاده از آن ها راحت تر است، در چمدان جای کمتری می گیرند و زودتر خشک می شوند. برای مثال حوله تن پوش سایز بزرگ، فضای زیادی را اشغال می کند و بردن آن به مسافرت ها کار راحتی نیست. قیمت بالایی هم دارند مخصوصا اگر خارجی باشند.

از دیگر برتری هایی که حوله های فانتزی نسبت به تن پوش های معمولی دارد این است که کودک شما را برای رفتن به حمام ترغیب می کند. پس اگر شما هم فرزندی دارید که حمام کردن را دوست ندارد می توانید با خرید حوله های فانتزی کودکانه او را تشویق کنید.

بیشتر بخوانید: حوله استخری خرگوشی

بنابراین دیدیم که حوله های فانتزی از خیلی جهات از تن پوش ها بهترند.

انواع طرح های بکار رفته در حوله فانتزی

انواع طرح های بکار رفته در حوله فانتزی خوش بختانه امروزه در بازار، حوله های فانتزی در طرح ها و نقش های زیادی تولید می شود. این حوله ها از رنگ های شاد و کودکانه ای برخوردارند و در طرح هایی مثل خرگوش، گربه، یونیکورن، خال خالی و خیلی چیز های دیگر ارائه می شوند.

بیشتر بخوانید: حوله تن پوش بچه گانه

اما حوله های فانتزی فقط برای دختر بچه ها نیستند. حوله تن پوش پسرانه هم در بازار وجود دارد که مناسب پسر بچه هاست. این تن پوش های پسرانه مناسب با سلایق پسران طراحی شده است. هر چند که خیلی هم با حوله های دخترانه تفاوت ندارد.

نوعی از حوله ها به حوله های استخری معروف هستند. این حوله ها در سایز ها و طرح و رنگ های مختلفی تولید می شوند. برای خرید حوله استخری ارزان و مرغوب باید اطلاعاتی درباره ی عوامل موثر بر قیمت حوله ها داشته باشید که جلوتر توضیح می دهیم.

عوامل موثر بر قیمت حوله فانتزی

عوامل موثر بر قیمت حوله فانتزی پیش تر کمی با عواملی که قیمت خوله ی فانتزی را تعیین می کند آشنا شدیم. در اینجا به تفصیل به این موضوع می پردازیم.

اولین عامل موثر بر قیمت حوله فانتزی جنس پارچه آن است. حوله ها در اجناس ابریشمی، مخملی، پنبه ای و … تولید می شوند. اول ببینید که فرزند شما به جنس پارچه ی خاصی حساسی دارد یا نه. مثلا پوست بسیاری از بچه به الیاف مصنوعی حساسیت نشان می دهد و باعث اگزما می شود. برخی اجناس آب بیشتری را جذب می کنند در حالی برخی دیگر نازک تر هستند. جنس دیگری که جدیدا به بازار وارد شده جنس “نانو” است. حوله های نانو بهداشتی تر و با کیفیت بهتری هستند و طبعا هزینه ی بیشتری هم برای آن باید بپردازید، مثلا قیمت حوله دستی نانو حدود ۲۵۰ هزار تومان است.

عامل بعدی طرح یک حوله ی فانتزی است. حوله هایی که از طرح های بیشتر و متنوع تری بهره مندند قیمت بیشتری هم دارند. مثلا روی کلاه برخی حوله های بچگانه، گوش های خرگوشی یا شاخ یونیکورن وجود دارد که این سبک حوله ها نسبت به حوله های فانتزی معمولی گران تر هستند.

دیگر عامل موثر بر قیمت حوله فانتزی، کشور سازنده آن است. با این که در ایران هم حوله های با کیفیت و زیبایی تولید می شود ولی تعداد حوله های وارداتی هم زیاد است. قیمت حوله های چینی از حوله های ایرانی ارزان تر است ولی توجه داشته باشید که کیفیت پایین تری هم دارند. در اکثر حوله های فانتزی چینی از الیاف مصنوعی استفاده شده است. ولی حوله های ایرانی مرغوبیت بیشتری دارند و قیمت آن ها هم کمی بیشتر است. به طور کلی خرید حوله ایرانی بیشتر پیشنهاد می شود.

صادرکنندگان حوله دخترانه فانتزی

صادرکنندگان حوله دخترانه فانتزی گفتیم که کشور ایران حوله های متنوع و مرغوبی تولید می کند. تعداد زیادی از این حوله ها به کشور های دیگر صادر می شوند. حوله های فانتزی دخترانه و پسرانه، حوله های تن پوش، حوله های دستی، استخری و غیره از جمله این حوله ها هستند. این تولیدی ها در شهرهای مختلفی از ایران مثل تبریز، تهران و شیراز فعالیت می کنند و حوله های فانتزی مطابق با استانداردهای جهانی تولید می کنند.

تولید کننده های ایرانی از الیاف طبیعی و با کیفیت برای تولید حوله هایشان بهره می برند که در نتیجه آن حوله ها دوام بیشتری دارند، رنگ نمی دهند، حساسیت ایجاد نمی کنند و البته که قیمت مناسبی هم دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما