خبری در مورد شوینده پوست چرب اویدرم که می تواند زلزله به بار بیاورد

برای منافذ مسدود شده، روش پاکسازی مضاعف را امتحان کنید و این روال دو مرحله ای از روغن طبیعی (مانند کرچک، زیتون یا آفتابگردان) برای از بین بردن کثیفی استفاده می کند و سپس به شستشوی ملایم صورت برای کمک به شوینده پوست چرب اویدرم نیاز دارد.

یک سواب پنبه ای را در آب میسلار، پاک کننده آرایش یا روغن های طبیعی آغشته کنید تا آرایش دور چشم پاک شود و یک سواب پنبه ای به شما کمک می کند تا به آرامی با نواحی سفت و محکم بدون فشار دادن پوست خود برخورد کنید.

2. برای تمیز کردن صورت خود از صابون خشن استفاده نکنید: صابون های نواری می توانند تعادل pH پوست را تغییر دهند، مگر اینکه به طور خاص برای صورت فرموله شده باشند.

که امکان رشد باکتری ها و مخمرهای بیشتری را فراهم می کند که جای تعجب نیست: پاک کننده های صورت، به خصوص مومیایی کننده های پاک کننده، برای پوست های ظریف ساخته شده اند.

این تمایل برای افراد وجود دارد که به دنبال فوم‌های «کف‌کننده» باشند، زیرا فکر می‌کنند اگر کف نکند، پاک‌کننده نیست و Erum Ilyas، متخصص پوست و مو می‌گوید، اما کف کردن در واقع می‌تواند چربی‌های طبیعی بیشتری را از پوست شما بگیرد.

مطالعه‌ای در سال 2012 این موضوع را تأیید کرد و نتیجه گرفت که سورفکتانت‌ها (چیزی که به پاک‌کننده‌ها اجازه می‌دهد تا روغن را تجزیه کنند، بنابراین آب می‌تواند کثیفی‌ها را بشوید) و از منظم ماندن مولکول‌های پوست جلوگیری می‌کند.

شوینده پوست چرب اویدرم

3. از آب ولرم استفاده کنید
بیایید یک افسانه را کنار بگذاریم: منافذ درها نیستند و آب گرم آنها را باز نمی کند و آب سرد آنها را نمی بندد.

حقیقت این است: دمای زیاد آب می تواند باعث تحریک شود، بنابراین بهتر است حد وسط را رعایت کنید و وقتی انعکاس خود را بررسی می کنید، نمی خواهید پوست برافروخته را ببینید.

همچنین ممکن است از خود بپرسید: “آیا می توانم صورتم را فقط با آب بشوییم؟” با توجه به آکادمی پوست آمریکا، بهتر است از یک پاک کننده ملایم استفاده کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.