تولید کننده حوله صورت نوزاد

در حال حاضر ما با انواع متنوعی از حوله ها مواجه هستیم که یکی از آنها حوله صورت نوزاد می باشد این حوله دارارای رنگ ها، طرح ها و مدل های متنوعی است و افراد می‌توانند با توجه به سلیقه و نیاز خود نمونه ای از آنها را خریداری کنند.

در این زمینه تولید کننده حوله صورت نوزاد تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا بهترین و با کیفیت ترین آنها را در اختیار شما عزیزان قرار دهد و در مواردی به ارائه عمده آنها می‌پردازد.

تولید کننده حوله صورت نوزاد

نکات مهم در انتخاب حوله صورت فانتزی

نکات مهم در انتخاب حوله صورت فانتزی حوله از وسایلی بوده که از آن در طول شبانه روز بارها و بارها استفاده می شود شما باید در هنگام انتخاب حوله به موارد بسیار زیادی توجه داشته باشید باید بدانید که این کار بسیار ساده ای است به شرطی که اطلاعات روی برچسب خورده را به دقت بخوانید همچنین باید به نوع استفاده و مکان استفاده از آن دقت ویژه‌ای داشته باشید.

نخستین موردی که باید بر روی برچسب حوله مشاهده کنید مواد سازنده محصول می باشد معمولاً حوله از موارد متنوعی همچون پنبه بامبو یا میکروفیبر تهیه شده است که هریک از آنها خاصیت منحصر به فردی را به حوله می بخشند پنبه به دلیل طبیعی بودن و خاصیت جذب سریع آب و دیگر موارد اولویت دارد در واقع پنبه آب را بسیار سریع به خود جذب می کند و سبب می‌شود برای تولید حوله های حمام و دست و صورت گزینه مناسب تری برای استفاده می باشد.

از طرفی شما در هنگام خرید باید به مراحل تولید آن توجه ویژه ای داشته باشید برای تولید انواع حوله های پنبه ای مراحل تولید متنوعی وجود دارد در ابتدا پنبه جمع آوری می‌شود و در نهایت به دست مشتری خواهد رسید.

عوامل بسیار زیادی در فرآیند تولید و کیفیت حوله تاثیر گذار می باشد بافت یک طرفه، بافت دو طرفه، نوع نخ به نخ، چگونگی بافت و همگی در کیفیت نهایی تاثیر گذار می باشد در صورتی که از نخ خوب و مناسبی در تهیه حوله استفاده نشود در نهایت حوله بسیار سریع سایش خواهد پذیرفت به دلیل اینکه خریداران در زمان خرید نمی‌توانند کیفیت حوله را تحلیل کنند بنابراین بهترین گزینه این است که حوله خود را از شرکت ها و برندهای معتبر خریداری نمایند.

علاوه‌ بر این شما در هنگام انتخاب حوله صورت مرغوب باید به قدرت جذب آب توجه بسسار بالایی داشته باشید جذب آب حوله به عوامل بسیار زیادی همچون چگونگی استفاده از مواد خام طبیعی و فرایندهای رنگرزی در مرحله تولید آن بستگی دارد.

برای افزایش طول عمر حوله باید محصول را در دمای پایین بشورید و آن را در فضای باز خشک کنید اما در شرایطی که تمایل به استفاده از خشک کن دارید خشک کن خود را روی دمای پایین قرار دهید استفاده از مایعات نرم کننده در ماشین لباسشویی خاصیت جذب آب را در حوله کاهش خواهد داد.

اما همانطور که می دانید حوله ‌ها فقط یک وسیله برای خشک کردن به شمار نمی ‌روند و نقشی فراتر از آن دارند، در حال حاضر ما با حوله های متنوعی با رنگ ها و طرح های بسیار زیادی هستیم که استفاده از آنها بسیار بالا می باشد توجه داشته باشید که طراحی منحصر به فرد حوله شما به هیچ عنوان راحتی آن را تحت تاثیر قرار ندهد به عنوان مثال انواع حوله های با رنگ تیره در استخرها و یا کنار دریا به دلیل جذب نور سبب عرق ریختن شما در گرمای خورشید خواهد شد بنابراین در این موارد از حوله رنگ روشن استفاده داشته باشید.

مختصری درباره فرآیند تولید حوله صورت

فرآیند تولید حوله صورت ضد حساسیت تقریباً متنوع می باشد اولین قدم برای تهیه این محصول تولید نخ از مواد خام می باشد معمولاً ماده خام تولید حوله پنبه است که دارای خاصیت جذب آب بسیار خوبی بوده و از طرفی نرم می‌باشد همچنین می تواند رنگ خود را حفظ کند و دوام پذیری نسبتا مناسبی دارد بنابراین مناسب ترین فیبر برای بافندگی حوله می باشد اما برای اینکه دوام را بالا ببرند و سبب روشنایی رنگ پنبه شوند محصول را با پلی استر همراه می کنند.

مراحل اصلی تولید حوله شامل موارد زیر می باشد:

 1. برداشت پنبه: همانطور که اشاره شد بهترین انواع نخ برای تولید حوله، نخی است که از پنبه خالص تهیه شده است در حال حاضر از الیاف مصنوعی و یا ترکیبی از الیاف مصنوعی و طبیعی برای تولید حوله استفاده می شود نوع پنبه با درجه کیفی مناسب در تولید حوله بسیار بسیار مورد اهمیت است عواملی همچون آب، هوا، خاک و … می تواند در درجه خلوص پنبه تاثیر بدی داشته باشد و بر طول الیاف آن تاثیر گذار باشد.
 2. کاردینگ: کاردینگ به مرحله ای گفته می شود که سامل خروج پنبه از پوسته و تمیز کردن فیبر آن است، در این مرحله یک دست بودن الیاف بسیار حائز اهمیت می باشد.
 3. شانه کردن: با شانه کردن الیاف پنبه بلند تر هم خواهد شد و می توان الیاف کوتاه تر و با ناخالصی بیش تر را حذف کرد، گفته می شود برای تولید با کیفیت ترین حوله ها از انواع الیاف های بلند استفاده می شود.
 4. ریسندگی: در حال حاضر کار نخ ریسی با استفاده از دستگاه های مدرن ریسندگی انجام خواهد شد در این مرحله الیاف پنبه در ظرف استوانه ای شکلی که به سرعت در حال چرخش است، قرار خواهد گرفت و الیاف با طول محدود به الیافی با طول بلند تبدیل می شود.
 5. تاب دادن الیاف: اما منظور ما از پیچ و تاب دادن الیاف تعداد رشته نخ هایی است که در هر اینچ نخ به دور هم پیچیده خواهند شد.
 6. رنگرزی و بافت: در این مرحله نیز نحوه تولید حوله ها تعیین خواهد شد، به عنوان مثال در تهیه حوله های دستی تن پوش و تبلیغاتی در ابتدا حوله ها را بافته و سپس وارد مرحله رنگرزی می شود. نمونه ای از حوله های هتلی معمولاً معمولاً به صورت سفید ارائه می‌ شوند.
 7. بافت حوله: بافت حوله صورت ریز بافت باید بسیار مورد اهمیت باشد، برای تهیه حوله هایی با بافت با کیفیت از دستگاه هایی مدرن و پیشرفته استفاده خواهد شد

آشنایی با ویژگی های حوله صورت ریز بافت

آشنایی با ویژگی های حوله صورت ریز بافت

توجه داشته باشید در صورتی که حوله خوب و با کیفیت تهیه کنید می‌توانید سال‌ های سال از آن ها استفاده داشته باشید بدون آنکه جنس حوله تغییر کند و یا شما دچار حساسیت پوستی شوید اما شما در ابتدای امر باید به کیفیت حوله خوب دقت کنید در صورتی که بدون هیچ گونه توجهی به جنس و برند آن ها را تهیه نمایید ممکن است در نهایت یک حوله نامرغوب را خریداری کنید و دچار ضرر شوید علاوه بر این که از نظر مالی دچار ضرر خواهید شد پوستتان نیز آسیب خواهید دید.

به هیچ عنوان حوله صورت نباید سبب ناراحتی پوست شما شود در واقع شما با استفاده کردن از یک حوله با کیفیت احساس خوشایندی خواهید داشت و به پوستتان آسیبی وارد نمی شود یک حوله حمام ممکن است پس از یک بار شستشو زبر شود، این نمونه محصولات به هیچ عنوان از الیاف خوبی تهیه نشده اند و شما در هنگام خرید آنها دقتی نداشته اید علاوه بر این شما باید به دوام حوله خود در هنگام خرید توجه داشته باشید حوله های بی کیفیت ماندگاری بالایی ندارند و هزینه‌ ای که صرف خرید آن کرده‌اید از بین خواهد رفت، به همین دلیل حوله هایی که کیفیت پایینی دارد به همان نسبت دوام کمی هم خواهد داشت اما با تهیه حوله بادوام می توانید سال‌های سال از آن به خوبی استفاده داشته باشید.

اما انواع حوله صورت بچه گانه، بسیار سریع خشک خواهند شد و شما می ‌توانید پس از طی چندین ساعت، مجدداً از آن ها استفاده داشته باشید. معمولا بهترین انواع حوله ‌های سبک ‌تر، مثل حوله استخری، به سرعت خشک خواهند شد. با این حال همیشه سبکی حوله به معنای کیفیت بالای آن نیست و نکات دیگری نیز اهمیت دارد که باید پیش از خرید حوله به آن توجه کنید.

خصوصیات مهم حوله صورت ضد حساسیت

در حال حاضر ما دارای انواع متنوعی از حوله ضد حساسیت هستیم، با ما همراه باشید تا با نمونه ای از آنها آشنا شوید:

 1. حوله پنبه ضد حساسیت: حوله پنبه یکی از مرسوم ترین انواع حوله ها بوده که می‌تواند آب را به خوبی جذب نماید این نمونه از محصولات از الیاف هایی همچون پنبه تهیه شده و در هنگام شستشو به هیچ عنوان زبر و کهنه نخواهند شد.
 2. حوله پلی‌استر ضد حساسیت: معمولاً حوله های دست و صورت را از الیافی همچون پلی استر تهیه می نمایند بسیاری از محصولات آب را به خوبی جذب خواهند کرد و به سرعت خشک می شوند اما با کیفیت ترین حوله پلی استر نسبت به الیاف دیگر دارای میزان لطافت کمتری است.
 3. حوله بامبو ضد حساسیت: نمونه ای دیگر از حوله ها بوده که آب را بسیار عالی جذب خواهد کرد و از طرفی سریع خشک می شود حوله بامبو میزان باکتری کمتری را به خود جذب می نمایند این محصولات دارای ضخامت کمتری نسبت به حوله های دیگر هستند.

اما شما در هنگام خرید حوله باید به مواردی همچون اندازه حوله توجه ویژه داشته باشید به عنوان مثال سایز حوله بزرگسال و کودک با یکدیگر متفاوت است از طرفی در صورتی که تمایل دارد یک حوله استخری خوب را تهیه کنید بهتر است که به سراغ خرید حوله های بزرگ و سنگین روید، سایز حوله تن پوش مهمتر از سایز حوله های دیگر می باشد حوله تن پوش خود را یک سایز بزرگتر از لباسهایی که به تن می کنید تهیه نمایید تا در آن احساس راحت تری داشته باشید.

از طرفی در هنگام خرید به مدل و رنگ حوله صورت فانتزی خود توجه داشته باشید چرا که ممکن است سال های سال از آن استفاده داشته باشید بنابراین بهتر است مدل و رنگ حوله دلخواه خود را تهیه کنید و از خرید خود پشیمان نشوید هر چه که رنگ حوله شما روشن تر باشد زودتر باید برای شستشوی آن اقدام نمایید چرا که باکتری در حوله به سرعت رشد و تکثیر خواهد کرد.

شرکت صادرات حوله صورت فانتزی

شرکت صادرات حوله صورت فانتزی شما برای ثبت سفارش بهترین انواع حوله می توانید از همین درگاه اقدام نمایید با این وجود شما در اسرع وقت می توانید با کارشناسان خبره فروش ما ارتباط بگیرید و محصول مورد نیاز خود را در نوع و وزن و سایز مورد نظر خود خریداری نمایید در واقع مرکز فروش ما با کیفیت ترین محصولات را با حفظ کیفیت اصلی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و آن ها را با قیمتی نزولی به فروش می ‌رساند.

اما بازار صادرات حوله بسیار داغ بوده و در این زمینه کشورهای کثیری از جمله کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای اروپایی با کیفیت ترین آن را خریداری می نمایند در این زمینه بازرگانان بسیار زیادی به ارائه خدمات می پردازند و با فروش حوله صورت باکیفیت در نهایت به سود خود می ‌رسند و ارز خوبی را وارد کشور خواهند کرد.

توزیع حوله صورت بچه گانه

توجه داشته باشید حوله هایی را که خریداری کرده اید رنگ آن پس از استفاده یا شست و شو باید ثابت باقی بماند تغییر رنگ حوله از نشانه‌ های کیفیت پایین محصول می باشد در واقع حوله باید رنگ ثابت داشته باشد و به هیچ عنوان پس از شستشو نیز کمرنگ نشود در هنگام خرید باید الیاف حوله خود را به خوبی بررسی کنید برای تهیه حوله‌های دست، صورت، استخری و یا تن پوش از الیاف های گوناگونی استفاده می‌شود این الیاف در قیمت و در کیفیت حوله تأثیر بسزایی دارد برخی از انواع الیاف زود خشک می‌شوند و برخی از آنها جنس لطیفی دارند.

اما با توجه به ویژگی ‌های منحصر به فرد این نمونه از محصولات بازار توزیع فوق العاده انواع حوله بسیار داغ بوده و در این زمینه مراکز کثیری به ارائه خدمات می پردازند در واقع این مراکز تمام تلاش خود را انجام می دهند تا حتی به صورت عمده با کیفیت ترین حوله صورت نرم را در اختیار مشتریان خود در اقصی نقاط کشور قرار دهند شما با تهیه عمده با کیفیت ترین حوله می توانید در ازای پرداخت پول کم تر به محصول بیش تر و با کیفیتی دست یابید.

پخش کننده حوله صورت نوزاد

پخش کننده حوله صورت نوزاد

در حال حاضر روش های خرید بسیار زیادی وجود دارد که شما با استفاده از آن ها می توانید با حذف دست واسطه بهترین انواع حوله را دست یابید یکی از آن ها مراجعه حضوری به مراکز پخش انواع حوله می باشد اما چنین روش خریدی به شما توصیه نمی ‌شود چرا که با صرف وقت و هزینه بسیار زیادی همراه است.

در این زمینه می توانید از طریق درگاه اینترنتی با کیفیت ترین محصولات را خریداری کنید و خریدی به صرفه داشته باشید با این وجود شما دست واسطه را از معامله حذف کرده اید و مستقیما با ارائه دهنده های واقعی معامله خود را انجام خواهید داد.

2

 1. با سلام و وقت بخیر. این پتوهای نوزاد رو در چه رنگ هایی دارید؟ برای خرید چطور باید اقدام کنم

  • سلام خانم محمدی عزیز
   لطف بفرمایید فرم مشاوره که در سایت قرار دارد را پر کنید تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما