تولید حوله شنلی نوزاد باکیفیت

یکی از بهترین و با کیفیت ترین مدل های تولید شده حوله نوزادی، حوله شنلی است، این نوع حوله تمام بدن نوزاد را پوشش می دهد و به دلیل جنس بسیار عالی به سرعت آب موجود روی پوست نوزاد را خشک می کند، حوله شنلی در انواع رنگ و با طرح های بسیار زیبا تولید و به بازار ارائه می شود. تولید کننده حوله شنلی نوزاد با کیفیت که کالایی بسیار عالی و مرغوب است را با قیمتی بسیار مناسب و منطقی در اختیار تمام مصرف‌ کنندگان قرار داده است.

تولید حوله شنلی نوزاد باکیفیت

انواع حوله های شنلی کودکانه

انواع حوله های شنلی کودکانه حوله شنلی یکی مدل های حوله است که تولید کننده این کالا را برای کودکان طراحی کرده است تا بتوان با استفاده از این حوله به راحتی کودک را خشک کرد. حوله شنلی در واقع با کلاه تعبیه شده روی حوله یک پوشش کامل به شما می دهد تا بتوانید با اطمینان بسیار از آن برای بعد از حمام کردن کودک خود استفاده کنید.

حوله شنلی با طراحی های بسیار زیبا به صورت کلاهدار و با کلاه هایی بسیار جذاب با صورت انواع حیوانات و شخصیت های کارتونی طراحی و تولید شده است. این کالا دارای سایز های متفاوت برای کودک در سنین متفاوت و در انواع رنگ های بسیار زیبا طراحی شده است، حتی در مواردی پارچه حوله را از انواع پا چه های درجه یک با طرح های بسیار زیبا تولید کرده اند.

حوله لباسی بچه گانه نمونه ای از این کالا است که ممکن است با انواع بهترین نمونه پارچه های نخی یا پنبه ای و… مناسب کودک تولید شده باشد و می توان حوله شنلی مرغوب و درجه یک را با رنگ ثابت و با الیاف طبیعی خاص نوزادان و کودکان در بازار پیدا کرد.

خرید حوله شنلی نوزاد جدید

خرید حوله شنلی نوزاد جدید تولید کننده حوله شنلی نوزاد جدید،این محصول را با بهترین نوع پارچه های طبیعی و بسیار لطیف و درجه یک و در تمام رنگ ها و با طراحی های شیک تولید و این کالا را که از خرید و فروش بسیار عالی برخوردار است را با قیمتی بسیار مناسب در تمام مراکز فروش در سراسر کشور توزیع و در دسترس تمام مشتریان قرار داده است.

توزیع کننده حوله شنلی، این کالای درجه یک را با قیمتی بسبار منطقی در اختیار تمام متقاضیان قرار داده است و شما می توانید از خرید این کالا با قیمتی بسیار مناسب در تمام مراکز فروش بهره مند شوید و یا با مراجعه به سایت شرکت تولید کننده در اینترنت انواع مدل ها و رنگ های این کالا را در شبکه مشاهده کنید و از توزیع حوله شنلی نوزاد استفاده کنید و کالا را به صورت عمده و یا جزیی ثبت سفارش نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما