تولیدی حوله تن پوش درجه یک

تولیدی حوله تن پوش، امروزه به دلیل نیاز بارز افراد نسبت به این محصول، در حال رونق گرفتن است. به گونه ای که بتوانند پاسخگوی میزان تقاضا بازار در این امر باشند تا افراد به راحتی محصول مدنظر خود را در این حوزه تهیه‌ کنند. یکی از انواع مجموعاتی که در زمینه تولید و توزیع این نوع حوله های زیبا و شیک، فعالیت می کند، مجموعه فهام است که سعی کرده با رعایت تمام اصول کیفیتی یک محصول درجه یک و ممتاز را در بازار های مختلف به فروش بگذارند.

تولیدی حوله تن پوش درجه یک

متریال بکار رفته در حوله تن پوش

متریال بکار رفته در حوله تن پوش امروزه یکی از انواع حوله هایی که توسط افراد مختلف استفاده می شود، حوله تن پوش است. این نوع حوله به دلیل داشتن ظاهر زیبا و جذاب، توسط افراد و اقشار مختلف خریداری می شود و به خاطر همین میزان استفاده فراوان از این نوع حوله های تن پوش، بهتر است که با مواد و متریال به کار رفته در این نوع حوله های بیشتر آشنا شویم. ما در ادامه این مقاله سعی می کنیم شما را با انواع متریال های بکار رفته در یک حوله تن پوش آشنا کنیم تا شما هم نسبت به تولیدات این صنعت هم آشنایی داشته باشید.

رایج ترین ماده ای که در تولید انواع حوله های ضخیم زمستان و یا نازک تابستانه مورد استفاده قرار می گیرد، پنبه است که امروزه سهم بزرگی از تولیدات نساجی را به خود اختصاص داده است. پنبه به دلیل داشتن حالت خاص خود و اینکه میزان نرمی و انعطاف قابل توجهی نیز دارد، در دوخت و تولیدات انواع حوله های مختلف از جمله حوله های تن پوش به فراوان مورد مصرف افراد قرار می گیرد.

البته لازم است که بدانید بزرگترین مزیت پنبه برای مصرف کنندگان، راحتی در شست و شوی آن است که شاید این نکته مدنظر خیلی از افراد در هنگام خرید محصولات تولید شده از گیاه پنبه باشد. شما هر باری که از حوله خود استفاده می کنید، میزان رطوبت بدن شما به حوله منتقل می شود، پس جنس و متریال به کار رفته در حوله، باید بگونه ای باشد که پس از چند بار استفاده ازبین نرود و یا اصطلاحا اُفت کیفیت نداشته باشد. به همین خاطر در کنار استفاده از پنبه در تولید حوله های تن پوش، از مواد دیگری مانند الیاف سلولزی، پلی استر، بامبو برای حوله های خاص و همچنین پشم نیز برای حوله ضخیم، متریال مصرفی تولید کنندگان این عرصه محسوب می شود و از این مواد نیز استفاده می کنند.

الیاف سلولزی به دلیل داشتن ساختار محکم و همچنین نفوذ ناپذیری در برابر آب، ماده ای بسیار مناسب برای تولید حوله های تن پوش در کنار پنبه است. این نوع الیاف ساختاری مانند ساقه گیاهان دارد و بگونه ای که در مقابل آب کاملا به صورت نفوذ ناپذیر عمل می کند و باعث می شود تا حوله در مدت زمان کوتاه تری خشک شود.

در میان ما افرادی هستند که به دلیل داشتن شرایط خاص، نمی توانند از هرگونه حوله ای برای خشک کردن پوست و بدن خود استفاده کنند و اصطلاحا پوست حساسی دارند. به همین خاطر در متریال بعضی از حوله های تن پوش تولیدی، از گیاه بامبو استفاده می کنند. این گیاه برای افرادی که مشکل پوستی دارند و یا به دلیل افزایش سن، پوستشان در مقابله با هر پوشاک و لباسی حساس شده است، توصیه می شود از حوله های تن پوش بامبو استفاده کنند که میزان الیاف سلولزی و پلی استر بکار رفته در آن ها کمتر از مقدار استاندارد سایز حوله ها است.

ماده بعدی که در تولیدات حوله های تن پوش مورد استفاده قرار می گیرد، پشم است که این ماده، در تولیدات حوله های تن پوش ضخیم که مخصوص فصل سرما است، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. به گونه ای که می توان گفت این ماده متریال اصلی حوله های ضخیم محسوب می شوند. در فصل سرما و زمستان برای جلوگیری از سرما خوردگی بعد از حمام کردن، بهتر است که از این نوع حوله های پشمی استفاده کنید که نسبت به سایر حوله های دیگر، ضخیم تر تولید می شود.

آشنایی با ضخامت حوله تن پوش

آشنایی با ضخامت حوله تن پوش در مورد ضخامت حوله های تن پوش، به طور کلی می توان گفت که این نوع حوله ها به دو دسته زمستانه و تابستانه تقسیم می شوند. نوع زمستانه این نوع حوله ها، ضخیم تر و میزان استفاده از پشم در آن ها نسبت به حوله های تابستانه بیشتر است. این میزان ضخامت، باعث می شود تا شما هنگامی که در فصل زمستان از این حوله ها استفاده می کنید، کاملا احساس گرمی و راحتی را داشته باشید.

اما نوع تابستانه حوله های تن پوش، بیشتر از جنس پنبه و پلی استر هستند به همین خاطر نسبت به حوله های زمستانه نازک ترند و باعث می شوند، هنگامی که شما از این حوله های استفاده می کنید، بیشتر احساس خنکی داشته باشید و البته این حوله ها نسبت با سایرین میزان جذب آب کمتری دارند تا در فصول گرما میزان رطوبت پوست انسان را به طور کامل، جذب خود نکنند.

بررسی کیفیت دوخت حوله تن پوش

بررسی کیفیت دوخت حوله تن پوش کیفیت دوخت یکی از عوامل موثر در قیمت حوله های تن پوش محسوب می شود. به گونه ای که قیمت حوله تن پوش طاووس به دلیل داشتن دوختی با کیفیت و مرغوب، نسبت به سایر حوله های بی کیفیت موجود در بازار مناسب تر است و شما می توانید از این نوع حوله ها استفاده کنید.

امروزه به دلیل رشد و توسعه دانش بشری، برای دوخت انواع حوله های مختلف از دستگاه های پیشرفته و بروز استفاده می کنند تا میزان درصد خطای دوخت را به صفر نزدیک کنند. البته استفاده از تکنولوژی های پیشرفته برای این امر، بسیار موثر است و باعث افزایش میزان کیفیت کار نیز می شود.

مرکز عرضه حوله تن پوش

مرکز عرضه حوله تن پوش همان طور که در متن های بالا اشاره کردیم، حوله تن پوش یکی از محصولات بهداشتی است که امروزه به دلیل افزایش تقاضا آن، بازار تولید و عرضه این نوع حوله ها در حال رونق گرفتن است. به همین خاطر مراکز عرضه مختلف سعی می کنند با ارائه یک محصول درجه یک و عالی، مشتریان زیادی را به سمت محصولات خود جذب و جلب نمایند.

یکی از مجموعاتی که در تهیه و تولید انواع حوله های مختلف مانند حوله دستی عروسکی برای کودکان، حوله تن پوش صدف طلایی برای بزرگسالان فعالیت می کند، مجموعه فهام حوله است که سعی کرده با ارائه انواع حوله های مختلف و همچنین رعایت تمام اصول کیفیتی و بهداشتی، بتواند میزان تقاضا مشتریان را در این حوزه برطرف نماید.

شما حتی می تواند برای تهیه سرویس نوزاد تازه متولد شده خود نیز از سرویس حوله تن پوش نوزاد این مجموعه استفاده کنید که با رعایت حساسیت پوست نوازد، سعی شده یک محصول درجه یک و مرغوب را برای شما تولید کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما