توزیع کننده حوله عروسکی کودک

از حوله های بسیار زیبای کودکان می توان به حوله عروسکی کودک اشاره نمود که کیفیت جنس آن عالی است و طرح های بسیار متنوعی را نیز دارد و این دو عامل باعث شده اند یکی از خوش فروش ترین حوله ها باشد که توسط توزیع کننده این محصول با نرخی بسیار عالی ارائه می شود و مشتریان می توانند انواع بسیار زیبایی از این حوله را مستقیما از فروشنده آن دریافت کنند و از آن برای صادرات به همسایگان و سایر کشورها استفاده نمایند.

توزیع کننده حوله عروسکی کودک

شاخصه های بارز حوله فانتزی کودک

شاخصه های بارز حوله فانتزی کودک حوله فانتزی کودک حوله ای است که به غیر از مسئله کیفیت و نوع الیافی که در تهیه آن استفاده شده است به دلیل شکل فانتزی مورد پسند و کودکان است و این محصول به دلیل مجموعه ای از شاخص‌ها دارای ویژگی های کاملاً متفاوت است.

از شاخصه های این محصول می توان به داشتن طرح فانتزی در آن اشاره کرد و هیچ یک از حوله های دیگر به این اندازه دارای جذابیت نیستند؛ طراحی فانتزی این حوله جذابیت خاصی برای کودکان دارد و همین طراحی و استفاده از شخصیت های کارتونی و عروسکی در آن باعث متفاوت بودن آن می شود و ظاهری بسیار متمایز را به این حوله ها می بخشد.

این حوله به خصوص همه خصوصیات یک محصول برتر را جهت جذب هر چه بهتر آب دارد ولی در عین حال شکل ظاهری آن باعث شده است تا تمایل بیشتری به خرید این محصول وجود داشته باشد؛ بهترین این حوله همچنین می توانند سایز های مختلفی داشته باشند و همین مسئله باعث می‌شود که کودکان با سنین متفاوت بتوانند از آن استفاده کنند و آن را به کار گیرند.

این حوله فانتزی تنوع رنگ زیادی نیز دارد و معمولاً برای کودکان مورد استفاده قرار می گیرد و از طرح های زیبا و جذاب در تهیه آن استفاده شده است که باعث شده کیفیتی متمایز از نظر طراحی داشته باشد ولی از نظر جنس می‌تواند همانند انواع حوله های دیگر دارای ضخامت های گوناگون باشد و این ضخامت می‌تواند بر میزان جذب آب تاثیر گذار باشد.

5 ویژگی مهم حوله صورت عروسکی

حوله صورت عروسکی از حوله های پرطرفدار کودکان است که این حوله می تواند در قالب شخصیت های عروسکی و کارتونی ساخته شود و به همین دلیل باعث می‌شود که کودکان تمایل بیشتری به خشک کردن صورت با این حوله داشته باشند و در این خصوص دارای ۵ ویژگی بسیار مهم هستند که به طور خلاصه عبارتند از :

  • حوله صورت عروسکی تهیه شده از الیاف طبیعی با ساختاری بسیار نرم و ویژه است که باعث شده این محصول باعث ایجاد حساسیت پوست صورت نشود و به این ترتیب هیچ نوع خارش یا اگزمای ناشی از جنس این محصول در صورت کودک ایجاد نمی شود.
  • این حوله ضخامت مناسبی دارد و هر چند هر چه ضخامت حوله بیشتر باشد میزان جذب آن افزایش می یابد اما به علت سنگین شدن در اثر ضخامت زیاد معمولاً این حوله ها ضخامت متوسط دارند ولی در عین حال قدرت جذب رطوبت آنها بالاست.
  • تراکم قرار گرفتن تار و پودهای تشکیل دهنده این حوله است مناسب است که باعث می‌شود حوله زودتر خشک شود به این معنی که چسبندگی و اتصال آنها به هم بیش از اندازه نیست چون باعث می شود که حوله دیرتر خشک شود.
  • بین طرح های فانتزی و عروسکی موجود بر روی این حوله و ابعاد آن تناسب دقیقی وجود دارد و این مساله باعث می شود که حوله از ظاهر بسیار مناسب و خوبی برخوردار باشد.
  • بهترین این محصول از رنگ های زیادی تشکیل شده است که بسیار زیبا هستند که به صورت چند رنگ بوده به خصوص عروسک های نصب شده بر روی این حوله ها با تنوع رنگی زیاد می توانند زیبایی هر چه بیشتر را به این حوله ببخشند.
  • نفوذ رنگ های مورد استفاده در رنگرزی الیاف تشکیل دهنده این حوله ها به گونه‌ای است که ثبات رنگ این محصول بسیار بالا است و در اثر شستشوی مکرر دچار پریدگی رنگ نخواهد شد و این امتیاز فوق العاده مناسبی برای این محصول به شمار می رود.

آشنایی با حوله عروسکی ریز بافت

آشنایی با حوله عروسکی ریز بافت حوله عروسکی ریز بافت نوع بخصوصی از حوله است که الیاف آن طبیعی هستند و در عین حال تار و پود آنها نسبتاً متراکم است به این معنی که ظاهراً از ضخامت زیادی برخوردار نیست ولی در عین حال قدرت جذب رطوبت آن بالا است زیرا میزان الیاف فراوانی در آن به کار رفته است و این چیدمان الیاف در کنار یکدیگر که به صورت متراکم ریز بافت بودن آن را نشان می‌دهد.

این حوله عروسکی ریزبافت می تواند ظاهر زیبایی داشته باشد و این که مقدار قابل توجهی از رطوبت را به خود جذب کند؛ علت نام گذاری این محصول به علت قرار گرفتن الیاف به شکل فشرده به صورت تار و پود در کنار یکدیگر است که ظاهر دانه دانه متفاوتی نسبت به انواع محصولات دیگر به آن می‌بخشد و این امتیاز ویژه‌ای برای این محصول است که آن را از نمونه های دیگر از نظر ظاهر و حتی میزان جذب رطوبت متمایز و متفاوت می‌کند.

این نکته را در نظر داشته باشید که ریزبافت بودن محصول می‌تواند امتیاز خاصی برای آن به شمار آید و در واقع این نوع حوله علی رغم این که ضخامت زیادی ندارد ولی جذب رطوبت آن زیاد است و نسبت به حوله های با الیاف خیلی ریز بافت نرم تری را دارا می باشد و به عنوان یک حوله عروسکی ضد حساسیت نیز شناخته می‌شود.

معمولاً این نوع حوله های ریز بافت از اندازه بزرگ برخوردار نیستند و چون بیشتر برای کودکان مورد استفاده قرار می گیرند ابعاد آنها نسبتاً کوچک است تا کودکان بتوانند به راحتی از این نوع استفاده کنند.

نکات مهم در انتخاب حوله عروسکی ضد حساسیت

حوله عروسکی که به حوله ضد حساسیت نیز معروف است باعث ایجاد حساسیت نمی شود و این حوله به خصوص بسیار زیبا است و با پوست کودکان هماهنگی و تطابق بسیار بالایی دارد به این معنی که مراقبت خاصی از پوست کودکان می‌تواند داشته باشد.

بهترین این اختلال همچنین دارای الیاف طبیعی بوده و حتی رنگ مورد استفاده در این جهت بررسی الیاف آن از نوع طبیعی است و این مسئله می تواند باعث شود که حوله کاملا ضد حساسیت باشد و استفاده از آن برای کودکان هیچ نوع نگرانی از بابت ایجاد خارش در پوست ایجاد نکند بهترین این محصول همچنین بسیار نرم است و علت آن این است که در تهیه این حوله از الیاف پنبه ای استفاده شده است که باعث شده جذب رطوبت آن فوق‌العاده بالا باشد و این مسئله امتیاز بسیار مخصوصی برای این محصول به شمار می‌رود.

در انتخاب این حوله ها توجه کنید که الیاف موجود در آن طبیعی باشند که می تواند کیفیت محصول را کاهش دهد و برخلاف انواع حوله های بزرگسال که درصد کمی از پلی استر برای افزایش استقامت و پایداری در این حوله به کار رفته است در حوله های کودکان به هیچ عنوان از الیاف غیر طبیعی استفاده نشده است و این باعث می شود که اطمینان حاصل کرد که حوله هیچ نوع ضرری برای پوست نخواهد داشت.

این نوع حوله ها با جنس نخی خاصی که دارند می‌توانند بسیار نرم باشند و این بودن در کنار به شکل ظاهری عروسکی خاصی که دارند می‌تواند برای کودکان بسیار جذاب باشد و به این ترتیب این محصول خاص و منحصر به فرد می تواند زیبایی ویژه‌ای داشته و در عین حال از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد.

اطلاعاتی مختصر در مورد حوله عروسکی نخی

اطلاعاتی مختصر در مورد حوله عروسکی نخی حوله عروسکی نخی مناسب ترین حوله برای کودکان در هر سن و سالی است به خصوص این که وقتی برای کودکان زیر ۵ سال استفاده می شود حساسیت در مورد نوع الیاف به کار رفته در آن بسیار بالا خواهد رفت و به این ترتیب خریدار و استفاده کننده می‌خواهد اطمینان حاصل کنند که محصول مورد نظر همه خصوصیات یک حوله باکیفیت و بادوام را می‌تواند داشته باشد.

این حوله عروسکی دارای ظاهری بسیار متفاوت از حوله های بزرگسالان است و علت آن نه تنها در جنس نخی بلکه در شکل ظاهری این حوله ها است که با داشتن طرح های عروسکی مختلف زیبایی آنها چندین برابر بیشتر شده است. بنابراین کسانی که در جستجوی بهتر این حوله هستند بدون شک بهترین محصول را می‌توانند در میان حوله عروسکی کودک جستجو کنند و به دلیل حساسیت بالایی که در مورد این حوله وجود دارد معمولاً جنس آن فوق العاده خوب است و بنابراین محصول دارای مزیت‌های ویژه و فوق العاده مناسب می باشد.

این حوله باعث ایجاد حساسیت نمی شود همچنین برای کودکان بسیار جذاب و دلپذیر می باشد همچنین این محصول می تواند کارایی بسیار زیادی داشته باشد و همه کودکان در هر سن و سال می توانند از آن استفاده کنند؛ حوله ضخامت مناسبی نیز دارد و ضخامت می‌تواند قدرت جذب آب را توسط آن افزایش دهد به این شکل محصولی با کیفیت و در عین حال قیمت مناسب را می‌توان در این حوله جستجو کرد.

ابعاد این محصول می تواند بسیار متفاوت و متمایز باشد به این معنی که این حوله برای کودکان مورد استفاده قرار می‌گیرد و معمولاً دارای سایز بزرگ نیست و ضخامت آن نیز در حد مناسب می باشد.

پارامتر های موثر بر قیمت حوله عروسکی

نکته مهمی که در مورد حوله عروسکی کودک می توان به آن اشاره کرد قیمت این محصول است که بر اساس معیارهای مختلف و پارامترهای مختلف می تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد به عنوان مثال ضخامت این حوله را باید در نظر گرفت که بر اساس آن می تواند قیمت متفاوتی داشته باشد هر چند معمولاً این حوله ها نسبت به کالاهای دیگر قیمت بالاتری دارند.

در تهیه این محصولات از الیاف طبیعی و به طور خاص پنبه خالص استفاده شده است بنابراین دارای قیمت مناسبی هستند و اگر در بافت آنها از الیاف پلی استر استفاده شود قیمت این محصول و در عین حال کیفیت آن کاهش می‌یابد و ریزبافت بودن این حوله در قیمت آن تاثیرگذار است و معمولاً نمونه‌های ریزبافت این محصول از قیمت بالاتری برخوردارند.

اندازه حوله عروسکی می تواند شاخص تاثیرگذار بسیار مهمی در قیمت این حوله باشد و حوله های کودکان خردسال با حوله کودکان بزرگ تر از نظر قیمت متفاوت می باشد همچنین ضخامت از عوامل تأثیرگذار بر قیمت است و هر چه حوله دارای ضخامت بیشتری باشد می تواند قیمت آن را بیشتر بالا برد.

از دیگر پارامترها می توان عدم پرز دهی این محصول اشاره نمود که حوله هایی با عدم پرز دهی حین استفاده یا شستشو می توانند قیمت بالاتری داشته باشند و طبیعتا وقتی حوله از کیفیت بالایی برخوردار باشد به هیچ وجه پرز نمی دهد و همین باعث ارزشمند شدن آن می شود و ارزش بازاری آن را می توان بسیار بالا ببرد.

حوله های عروسکی دارای عروسک های بزرگ یا کوچکی چسبیده به حوله هستند که بسته به کیفیت عروسک و جنس آن قیمت حوله تحت تاثیر قرار می گیرد و این باعث می شود که یکی از پارامترهایی که بر قیمت حوله تاثیرگذاری زیادی داشته باشد همین نوع عروسک مورد استفاده در آن باشد که تنوع رنگ و تزئینات آن می تواند مستقیما باعث تغییر قیمت در این حوله بسیار زیبا و پرطرفدار از نظر کودکان شود و به عنوان شاخصی بسیار موثر در قیمت حوله عروسکی باشد.


مراکز فروش انواع حوله عروسکی کودک

مراکز فروش انواع حوله عروسکی کودک انواع حوله عروسکی کودک در مراکز فروش این محصول با قیمت مناسب به خریداران ارائه می شود و کسانی که مایل به تهیه این حوله هستند می توانند از طریق این مراکز نمونه های مختلف را مشاهده کنند و از بین آنها و گزینه هایی را که بیشتر تمایل دارند درخواست دهند تا به این ترتیب این حوله با قیمت ارزان‌تر برای آنها فراهم شود.

این مراکز فروش حوله عروسکی انواع مختلف این محصول را در اندازه های گوناگون با طرح های بسیار زیبا در اختیار دارند و می توانند نیاز مشتریان را با قیمتی باور نکردنی در اختیار آنها بگذارند و خریداران عمده و آنهایی که به شکل عمده به این محصول نیاز دارند می توانند در ارتباط با این مراکز فروش نیاز خود را به خوبی و با کمترین قیمت تامین نمایند و به این ترتیب این خریداران می توانند در اسرع وقت نسبت به سفارش از این مراکز اقدام کنند چون می توانند هر میزان از خواست و نیاز مشتریان برای هر جای کشور را در اختیار آنها قرار دهند.

کسانی که قصد خرید حوله عروسکی را دارند این مراکز می تواند نیاز آنها را به خوبی تامین کرده و خریداران عمده می توانند از طریق این مراکز بهترین محصول را برای خود تهیه کنند و چنانچه در زمینه صادرات فعالیت داشته باشند می توانند نیاز خود را مستقیما از طریق این مراکز تامین کنند و سود مناسبی نیز از تجارت این محصول کسب نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما