با فوم گلسازی متری می توانید خودرو ضد گلوله تولید نمایید

فوم گچ تولید شده و مرتبط با پروژه توسط PREFORM، آکوستیک اتاق را قادر می‌سازد تا به طور جداگانه برای مشاهدات صوتی اتاق در طول تولید تنظیم شود.

یکی از پرفروش ترین نوع فوم بعد از فوم گچی می توان به فوم گلسازی متری اشاره نمود.

به عنوان مثال، فوم در مناطق ملاقات، درک کامل محتوا مورد نیاز است، اما در فضای باز، بهتر است اصلاً محتوا را درک نکنید.

فوم گچ PREFORM محافظت شده با حق ثبت اختراع، آزادی برنامه ریزی و امنیت طراحی را ایجاد می کند.

فوم گچ – ماده هسته ثبت شده

ویژگی خاص فوم گچ در مقایسه با سایر مواد جذبی در ترکیب آن از ماده خام طبیعی آهک است که به صورت گرد و غبار گچ – با فوم – پانل های فوم گچی پردازش می شود.

با توجه به ساختار منافذ، پایداری و حداکثر جذب را ارائه می دهد که می تواند به صورت جداگانه تنظیم شود، حتی با ضخامت پانل کمتر.

به عنوان یک نسخه استاندارد، طیف گسترده ای از جذب صدا از محدوده فرکانس پایین (250 هرتز / 500 هرتز) و فرکانس های بالا (1000 هرتز / 2000 هرتز) تضمین شده است.

مزایای شما در یک نگاه

• آکوستیک متغیر به دلیل تخلخل تولید

• بالاترین جذب حتی با ضخامت صفحه کمتر

• کنترل آب و هوا با ذخیره و رهاسازی رطوبت

• چرخه بازیافت عالی: آهک از طبیعت – تبدیل به گچ برای محیط زیست – تبدیل به فوم گچ برای دنیای اداری – قابل بازیافت

• تست شده برای مواد مضر

کار از محکم کاری عیب نمیکنه

شما می توانید به این اعتماد کنید: همانطور که توسط گواهی های آزمایشی متعدد ثابت شده است، خود مواد، انتشار و رفتار آتش برای سلامتی کاملا بی ضرر هستند،

عناصر فرم نساجی بر اساس سنت های Vogtland هستند و امروزه به عنوان محصولات با تکنولوژی بالا در بسیاری از پیشرفت های فناوری نشان داده می شوند.

ترکیب مواد کاملاً جدید و انعطاف پذیر از ساختارهای پوسته نساجی چند بعدی و کاربردی با فوم گچ – نوع جدیدی از اصلاح مصالح ساختمانی – برای سازه های سبک وزن و کامپوزیت مناسب است.

آنها قابل بازیافت هستند و به بهبود عایق آتش، گرما و صدا کمک می کنند. هدف این پروژه توسعه مواد و فناوری برای تولید سازه های دیواری و سقفی نوآورانه، سبک، متحرک است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.